فصل-پنجم-apex-legends

فصل پنجم بازی Apex Legends برای هواداران Titanfall سورپرایز خوهد داشت

توسط علی جلیلی در ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۱:۲۶

بنظر می‌رسد که فصل پنجم بازی Apex Legends قرار است برای هواداران سری بازی Titanfall جذاب باشد. استودیوی رسپان در این زمینه توضحی می‌دهد. با دنیای بازی همراه باشید.

فصل بعدی بازی رایگان استودیوی رسپان اینترتیمنت یعنی Apex Legends در راه است که با هدف تسلط بر یک شهر جدید قرار است عرضه شود. آقای داستی ولچ مدیر اجرایی استودیو رسپان اینترتیمنت و آقای چاد گرنیه کارگردان بازی ذکر شده، در مصحابه با Game Informe نکته جالبی را درباره فصل پنجم این بازی ارائه دادند. آن‌ها توضیح دادند که فصل پنجم بازی Apex Legends برای طرفداران سری بازی Titanfall سورپرایز بالقوه‌ای دارند.

ما همیشه چیزهای زیادی از دنیای تایتان فال به این بازی می‌آوریم. ما جهان فوق العاده‌ای در بازی تایتان فال ۱ و تایتان فال ۲ خلق کردیه‌ایم و می‌خواهیم مطئمن شویم که ما آن را پیش می‌بریم. می‌خواهم این را بگویم: می‌توان به طور بالقوه یک سورپرایز خوشایند برای طرفداران Titanfall در فصل ۵ وجود داشته باشد.

به نظر‌ می‌رسد که باید روی کلمه “بالقوه” تمرکز کنیم چون این بدان معنا نیست که ممکن است همه از این سورپرایز خوششان بیاید. این سورپرایز می‌تواند یکی ازچند سوپرایزی باشد که برای Apex Legends در نظر گرفته شده، مثل بازگشت به ربات‌های Titan یا چیزهایی از این قبیل که برای دیدن آن باید تا شروع فصل پنجم صبر کرد.

بازی Apex Legends هم‌اکنون در پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است و قرار است در سال‌های آینده نسخه گوشی‌های همراه این بازی هم ساخته و عرضه شود. لازم به ذکر است که این بازی، یک بازی رایگان Free to play منتشر شده از سوی استودیوی رسپان اینترتیمنت و الکترونیک آرتز می‌باشد.
نظرات خود را پیرامون فصل پنجم Apex Legends و سورپرایز هواداران Titanfall را با ما به اشتراک بگذارید.
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: