کمک-100-میلیون-دلاری-سونی

کمک مالی سونی برای کرونا و تسکین مبتلایان به آن پرداخت شد

توسط علی جلیلی در ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۱:۰۰

در روزهایی که جهان با شیوع ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند، کمک مالی سونی برای کرونا که رقم قابل توجهی محسوب می‌شود، به سازمان‌های مرتبط پرداخت شد. با دنیای بازی همراه باشید.

با شیوع ویروس کرونا، بازارهای بزرگ جهان با مشکلات جدیدی دست و پنجه نرم می‌کند. در صنعت بازی‌های رایانه‌ای نیز بدلیل قطع زنجیره شیوع و حفظ سلامت کارکنان، اکثر شرکت‌ها، استودیوها و کمپانی‌های بزرگ کارکنان خود را به خانه فرستادن که این امر باعث تاخیر عرضه بسته‌های الحاقی بازی‌ها شده است. از طرف دیگر نیز توزیع به موقع نسخه‌های فیزیکی بازی‌ها در اروپا نیز به مشکل برخورده و احتمالا در آینده عناوین بزرگ برای فروش بهتر با تاخیر چندماهه عرضه خواهند شد.

طبق اخبار منتشر شده در سایت سونی ، این کمپانی طی یک بیانیه‌ای اعلام کرده است که مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار برای کمک‌های بین المللی مقابله با کرونا پرداخت کرده است. با اینکه این موضوع از محدوده حوزه بازی‌های رایانه‌ای فراتر است، اما بخشی از این مبلغ برای کمک به سازندگان پرداخت خواهد شد.

این بار اول نیست که یک کمپانی بزرگ جهت مبارزه با این ویروس، کمک‌های مالی انجام می‌دهد. پیش‌تر نیز استودیو سی دی پراجکت رد جهت همکاری با سازمان‌های جهانی و مقابله با ویروس کرونا، مبلغ ۱ میلیون دلار در کشور لهستان پرداخت کرده بود. طبق صحبت‌های آقای مارسین ایوینسکی بنیان‌گذار این شرکت، مبلغ دو میلیون زلوتی به صورت مستقیم از طرف هیئت مدیره، و دو میلیون زولتی دیگر هم از طرف سهام‌داران این شرکت پرداخت خواهد شد. همچنین آقای ایوینسکی در پیامی گفت:

ما می‌خواهیم از تمام کسانی که با روحی شجاع، هر روز برای سلامتی ما مبارزه می‌کنند، تشکر کنیم و امیدواریم این بودجه در تلاش شما برای رهایی ما از این ویروس کمکتان کند.

در هر صورت ویروس کرونا اثرات منفی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای داشته به طوری که اکثر رویدادهای مهم سال جاری، از جمله رویداد E3 که به صورت کامل لغو شده است.

نظرات خود را پیرامون کمک مالی سونی برای کرونا را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: