امتیاز-XP-دوبرابر-بازی-Call-of-Duty

امتیاز XP دوبرابر بازی Call of Duty: Modern Warfare و Warzone از فردا شروع می‌شود

توسط علی جلیلی در ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۶:۰۰

امتیاز XP دوبرابر بازی Call of Duty: Modern Warfare و Warzone از ۱۵ فروردین شروع خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند آخر هفته میلادی را با تجربه آثار تحسین شده این مجموعه بگذرانند. با دنیای بازی همراه باشید. 

طبق آخرین اخبار بازی، فصل دوم بخش آنلاین بازی COD: Modern Warfare به‌زودی به پایان خواهد رسید و این آخرین فرصت استفاده از قابلیت Double XP برای برای بازیکنان این عنوان خواهد بود. در کنار این بازی، COD: Warzone هم میزبان این قابلیت خواهد بود و بازیکنان این دو عنوان می‌توانند از تاریخ ۱۵ فروردین به مدت ۳ روز از این قابلیت استفاده کنند.

در کنار این موارد، بازیکنانی که Battle pass را تهیه کردند، از قابلیت امتیاز XP دوبرابر tier progression به همراه double weapon XP برخوردار خواهند بود که بهترین فرصت برای ارتقاع اسلحه‌ها خواهد بود. تمامی این ویژگی‌ها تا تاریخ ۱۸ فروردین برای بازیکنان در دسترس خواهد بود و از ۱۹ فروردین ماه نیز، فصل سوم بازی Modern Warfare شروع خواهد شد. در همین راستا نیز توییتر رسمی کال آف دیوتی در این زمینه توضیحاتی ارائه داده است:

امتیاز XP دوبرابر برای سطح‌ها، اسلحه‌ها و Battle pass آخر این هفته به Call Of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone خواهد آمد.

تاریخ شروع: ۱۵ فروردین (۳ آپریل ۲۰۲۰ )
تاریخ پایان: ۱۸ فروردین ( ۶ آپریل ۲۰۲۰ )

همچنین Playlist جدیدی با نام Cyber Attack Pro به بخش آنلاین این بازی اضافه خواهد شد.

در ادامه تکمیل اخبار، باید اشاره کرد که دیروز کمپانی اکتیویژن به‌صورت رسمی از نسخه بازسازی شده بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 رونمایی و آن را منتشر کرد. لازم به ذکر است که این بازی به‌صورت انحصاری زمانی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شده و در اطلاعات بعدی از تاریخ انتشار نسخه‌های رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان نیز رونمایی خواهد شد.

نظرات خود را پیرامون امتیاز XP دوبرابر بازی Call of Duty: Modern Warfare و Warzone را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: