کارمندان-استودیو-Kojima-Productions

کارمندان استودیو Kojima Productions به دورکاری فرستاده شدند

توسط محسن شجاعی در ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

پس از مثبت شدن تست یکی از کارمندان استودیو Kojima Productions به‌منظور حفظ سلامت دیگر اعضا، تمام استودیوها تعطیل شده و مسئولین مشغول ضد عفونی اموال خود شدند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پس از اتخاذ تصمیم بستن استودیوها در پی مثبت اعلام شدن تست یکی از اعضا کوجیما پروداکشنز کارمندان را به خانه فرستاد و در طی بیانیه‌ای خبر از سلامت نسبی کارمند بیمار و قرطینه وی در خانه داد:

ما لحظه به لحظه از اخبار کارمند خود خبر داریم و مسئولان معالجه وی اعلام کردند با توجه به قرنطینه بیمار، توصیه می‌شود دیگر اعضای کوجیما پروداکشنز نیز با یکدیگر تماس نزدیک نداشته باشند. این بدین معناست که تعطیلی استودیو اجباری نیست اما، در جهت حفظ سلامت کارمنان موقتا استودیوهای ما بسته می‌شوند.

در کنار تعطیلی استودیوها برای حفظ سلامتی اعضا، تمام وسایل متعلق به استودیو نیز ضد عفونی می‌شوند. ما تمام اقدامات و احتیاط‌های لازم مطابق توصیه سازمان بهداشت را انجام می‌دهیم تا سهمی در جلوگیری از شیوع ویروس کووید-۱۹ داشته باشیم.

با احتساب این موضوع، یکی دیگر از استودیوهای مطرح بازی سازی به جمع قربانیان ویروس کرونا اضافه شد. پیشتر شیوع این ویروس سبب تعطیلی استودیوهایی نظیر سی‌دی پراجکت رد، راک استار و ۳۴۳ Industries شده بود. بزرگ‌ترین بسته الحاقی Fallout 76 با نام Wastelanders نیز به دلیل دورکاری کارمندان بتسدا با تاخیر مواجه شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: