تجربه-بخش-داستانی-Epilogue

امکان تجربه بخش داستانی Epilogue از ابتدا در Xenoblade Chronicles: Definitive Edition وجود دارد

توسط میلاد یزدی در ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۰

شعبه نینتندو سوییچ در آمریکا تایید کرد که کاربران می توانند برای تجربه بخش داستانی Epilogue افزوده شده به Xenoblade Chronicles، مستقیم به سراغ آنها بروند. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی‌های Xenoblade Chronicles برای مجموعه نینتندو به شکل غیر منتظره‌ای به عنوان یک IP موفقیت‌آمیز ظاهر شده است. این بازی‌ها دنباله‌های معنوی یکدیگر هستند و در جهانی بزرگ با داستان‌هایی از خدایان کشته شده و انسان‌هایی در سایه آنان، روایت می‌شود. گویا زمان آن رسیده است که  این بازی را از نو تجربه کنیم. عنوان Xenoblade Chronicles:Definitive Edition نسخه جدید بازی است که پیشرفت‌های بصری و گرافیکی فراوانی دارد و همراه با یک بسته داستانی جدید به نام  Future Connected عرضه می‌شود.

بازی به گونه‌های مختلفی در دسترس علاقمندان بوده است. برخی از علاقمندان داستان اصلی بازی را بارها تمام کرده‌اند. جای نگرانی در خصوص اجبار به تکرار مجدد بخش داستانی برای این کاربران نیز وجود ندارد. می‌توان به سادگی تنها به بخش‌های جدید اضافه شده مراجعه کرد. نینتندو شعبه آمریکا از طریق اکانت رسمی توییتر خود تایید کرد که می‌توان به راحتی به سراغ بخش Future Connected رفت و نیازی نیست که حتماً بخش اصلی داستانی را تمام کرد. بنابراین طرفداران پرو پا قرصی که تنها به دنبال تجربه بخش داستانی Epilogue هستند، می توانند مستقیم به سراغ آن بروند.

بخش داستانی جدید بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition با عنوان Future Connected، حتی در صورت تمام نکردن بخش داستانی اصلی، به راحتی و بلافاصله پس از اجرای بازی در دسترس کاربران خواهد بود.

بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در تاریخ ۹ خرداد (۲۹ می) به طور انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. نظرات خود را در مورد امکان تجربه بخش داستانی Epilogue از آغاز نسخه Definitive Edition با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: