لیست-مشاغل-موردنیاز-بایوور

لیست مشاغل موردنیاز بایوور به پروژه بعدی این استودیو اشاره می‌کند

توسط علی جلیلی در ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

طبق اخبار منتشر شده در سایت EA، در لیست مشاغل موردنیاز بایوور (BioWare)، آن‌ها به‌دنبال استخدام کارگردان فنی برای پروژه آینده خود که ادامه یکی از “معتبرترین” مجموعه‌های این شرکت است، می‌باشند. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو بایوور که دوران طلایی خود را با سری عناوین موفقی چون Mass Effect, Dragon Age, Knights of the Old Republic, Jade Empire پشت سر گذاشته‌، حال برای بازگشت به این دوران و ساخت یکی از معتبرترین پروژه‌های آینده خود به‌دنبال جذب کارگردان فنی است. مدت طولانی است که این استودیو بدلیل توسعه و عرضه ضعیف عناوین خود مورد انتقاد هواداران و منتقدان قرار گرفته است، اما حالا بایوور امیدوار است تا در پروژه‌های بعدی خود، از خشم هواداران کاسته و به دوران طلایی خود بازگردد.

لیست شغلی جدید این استودیو نشان می‌دهد که آن‌ها به‌دنبال شخصی هستند که برای بازی بعدی این شرکت که یک بازی بزرگ تلقی شده و ادامه یکی از معتبرترین فرانچایزهای بایوور خواهد بود، در حوزه کارگردانی فنی با اعضای این استودیو کار کند. تمام درخواستی که استودیو بایوور دارد به همین نکته اشاره می‌کند که آن‌ها قرار است نسخه جدید یکی از مجموعه‌های بزرگ خود را بسازند.

در گذشته نیز این استودیو عنوان کرده بود که بازی Mass Effect: Andromeda آخرین نسخه از این سری نخواهد بود و ادامه این سری به هواداران و میزان حمایت‌ آن‌ها از این عنوان بستگی دارد. هرچند در ماه‌های گذشته خبر ساخت نسخه جدید Mass Effect سر و صدای زیادی به پا کرد، اما در کنار این بازی نیز ساخت نسخه جدیدی از مجموعه Dragon Age هم دور از ذهن نیست و ممکن است بعد از گذشت ۴ سال، نسخه جدیدی از این بازی را شاهد باشیم. تنها چیزی که مهم است، تلاش بایوور برای بازگشت به دوران طلایی خود است.

نظر خود را پیرامون لیست مشاغل موردنیاز بایوور و پروژه جدید آن‌ها را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: