بازسازی-call-of-duty-modern-warfare-3

شایعه: بازسازی COD: Modern Warfare 3 هم در دست توسعه است

توسط علی جلیلی در ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۹:۳۰

بنظر می‌رسد در کنار توسعه بازسازی بازی COD: Modern Warfare 2، بازسازی Call Of Duty: Modern Warfare 3 این بازی هم در دست توسعه است. با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اخبار منتشر شده، کمپانی اکتیویژن (Activision) بدنبال تکمیل کردن بازسازی سه‌گانه سری Modern Warfare است. در دو سال گذشته این کمپانی نسخه بازسازی شده COD: MW که اولین نسخه این مجموعه بود را با موفقیت روانه بازار کرد و سال گذشته نیز ریبوتی برای این مجموعه ساخت که باعث شد دوباره این کمپانی به دوران اوج خود بازگردد. با اینکه نسخه بازسازی شده COD: MW2 هنوز معرفی نشده؛ اما شواهد از این قرار است که کار توسعه این عنوان تمام شده و قرار است طی هفته جاری معرفی شود.

بنظر نمی‌رسد که اکتیویژن فقط به بازسازی نسخه اول و دوم این مجموعه بسنده کند و قطعا در آینده خبرهای بیشتری در رابطه با بازسازی نسخه سوم‌ هم منتشر خواهد شد. اخیرا یوتیوبری با نام کاربری TheGamingRevolution که در ارائه اطلاعات بازی‌ها زودتر از موعود مقرر موفق بوده، درباره توسعه بازسازی نسخه سوم سری بازی Modern Warfare در کنار نسخه دوم صحبت‌هایی در توییتر مطرح کرده است.

مدتی است که کار روی Call Of Duty: Modern Warfare 3 آغاز شده است، بنابراین می‌خواهم بدانم که چگونه و در چه زمانی این بازی عرضه می‌شود.

با اینکه هنوز زمان زیادی تا معرفی این نسخه باقی‌مانده، اما قطعا زودتر از یک سال دو نسخه بازسازی از یک مجموعه منتشر نخواهد شد؛ آن هم با وجود یک کال آف دیوتی جدید در سال جاری که ادامه یکی از مجموعه‌های گذشته خواهد بود. در حال حاظر باید خودمان را فعلا برای بازسازی نسخه دوم و معرفی آن در کنار نسخه جدید سری بازی کال آف دیوتی که احتمالا نسخه جدید Black Ops خواهد بود، آماده کنیم.

نظرات خود را پیرامون بازسازی Call of Duty Modern Warfare 3 را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: