اسکوئر انیکس,بازی موبایل NieR

اسکوئر انیکس بازی موبایل NieR را برای پلتفرم اندروید و ios معرفی کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ , ۰۸:۰۰

روز گذشته اسکوئر انیکس خبر از ساخت بازی موبایل NieR داد. این بازی که NieR Re[in]carnation نام دارد، برای پلتفرم‌های اندروید و ios منتشر می‌شود و دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به رویکردی مثبتی که منتقدان و مخاطبان نسبت به جدیدترین عنوان مجموعه Autommata ،Nier داشتند. انتظار می‌رفت اسکوئر انیکس در مراسم برزگداشت ۱۰ سالگی این مجموعه، خبر از ساخت نسخه جدید بدهد. روز گذشته این مهم محقق شد اما، پلتفرم‌های مقصد کمی دور از تصور بودند. اسکوئر انیکس خبر از بازی موبایل NieR برای پلتفرم‌های اندورید و ios داد. این عنوان با نام NieR Re[in]carnation شناخته می‌شود و توسط اپلای‌بات (Applibot) توسعه می‌یابد. این استودیو توسعه‌ بازی‌های موبایل  سابقه توسعه Legend of the Cryptids را در کارنامه دارد.

در کنار معرفی NieR Re[in]carnation، تیزری نیز از این عنوان منتشر شده‌است که در ادامه می‌توانید تماشا کنید. دختری که در تیزر دیده می‌شود شباهت‌هایی با شخصیت‌های ۲B و A2 از عنوان  NieR: Automata دارد.

براساس اطلاعاتی که در وبسایت رسمی اسکوئر انیکس منتشر شده بازی NieR Re[in]carnation عنوانی رایگان با پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود که در ژانر نقش-آفرینی جریان دارد.

در پایان شما را به تماشای تیزر منتشر شده از این عنوان دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: