تاریخ-انتشار-بازی-The-Dark-Pictures-Little-Hope

تاریخ انتشار بازی The Dark Pictures: Little Hope لو رفت

توسط میلاد یزدی در ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ , ۲۱:۴۵

یک خرده فروشی در آلمان تاریخ انتشار بازی The Dark Pictures: Little Hope را تصادفاً لو داد و سپس به سرعت این اعلام را از روی سایت خود برداشت. اما این مساله از چشم کاربران ردیت (Reddit) مخفی نماند. با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از مورد انتظارترین پروژه‌های چند سال اخیر صنعت بازی‌های ویدئویی سری بازی‌های  اپیزودیک The Dark Pictures محصول استودیوی بریتانیایی Super Massive Games و انتشارات کمپانی چند ملیتی باندای نامکو (Bandai Namco) بوده است. این سری بازی‌ها برای عرضه در چندین قسمت و اندازه‌ای کوچکتر برنامه‌ریزی شده‌اند که زیرشاخه‌های کمتر تجربه شده‌ای از سبک ترس و بقا را با سیستم تصمیم‌گیری شاخه‌ای ارائه می‌دهند. در این ایده پتانسیال های فراوانی وجود دارد.

اولین عنوان از این مجموعه، بازی The Dark Pictures :Man of Medan بود که نقد و بررسی آن را در دنیای بازی می‌توانید بخوانید. پیش از این تریلری از اپیزود دوم بازی با عنوان لیتل هوپ (Little Hope) نیز منتشر شده بود. اکنون بنا به اخبار غیر رسمی گویا به زودی Little Hope در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

در روزهای گذشته یک سایت خرده فروشی در آلمان تاریخ انتشار Little Hope را لو داد و سپس به سرعت این اعلام را از روی سایت خود برداشت. اما این مساله از چشم کاربران ردیت (Reddit) مخفی نماند. از این رو هواداران این بازی تاریخ انتشار ۲۶ خرداد (۱۵ ژوئن) را ذکر کردند. بازی Man of Medan در مرداد ماه ۹۸ (آگوست ۲۰۱۹) منتشر شد و حالا اپیزود بعدی بازی در کمتر از یک سال پس از آن منتشر می‌شود که با اعلام قبلی توسعه‌دهندگان بازی مبنی بر انتشار قسمت بعدی The Dark Pictures در تابستان ۲۰۲۰ مطابقت دارد.

روایت بازی از این قرار است که چهار دانشجو به همراه معلم خود در شهری مرموز به نام Little Hope به دام افتاده اند. جدا از تریلری که از بازی دیدیم، چیز بیشتری از آن نمی‌دانیم.

نظرات خود را در مورد لو رفتن تاریخ انتشار بازی Little Hope با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: