کمک-100-میلیون-دلاری-سونی

سونی کاهش سرعت دانلود PSN در آمریکا را توضیح می‌دهد

توسط علی جلیلی در ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ , ۲۱:۰۰

کاهش سرعت دانلود PSN در ایام قرنطینه برای کاربران آمریکایی پلی‌استیشن دردسرهایی بوجود آورده است. حال سونی اعلامیه رسمی را در این باره منتشر کرده است. با دنیای بازی همراه باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، با شیوع گسترده‌تر این ویروس در سطح جهان و جلوگیری از شیوع بیشتر، مردم دنیا خود را در خانه قرنطینه کردند. برای جلوگیری از ضرر و زیان‌ها، کسب و کارهای اینترنتی رونق بیشتری گرفته و حتی بیشتر کمپانی‌های بزرگ دنیا، کارهای خود را به خانه منتقل کردند که این عامل باعث استفاده بیش از حد پهنای باند اینترنت در هر کشوری می‌شود. حتی اگر بحث کسب و کار اینترنتی هم مطرح نباشد، برای باقی ماندن در خانه، استفاده از اینترنت بهترین راه برای جلوگیری از بی حوصلگی است.

حال استفاده بیش از حد از اینترنت باعث شده تا از سرورهای مستقر سونی در آمریکا، گزارشی مبنی بر کاهش سرعت دانلود در شبکه PSN بدست بیاید. در حال حاظر نیز سونی بدنبال راهی ساده‌تر برای حل این مشکل است. طبق بیانه رسمی که در بلاگ پلی‌استیشن منتشر شده است، سونی تایید کرد که آن‌ها سرعت دانلود در شبکه PSN سرورهای آمریکا را کاهش داده‌اند. این اشکال قطعا برای کسانی که بخاطر احتیاط لازم در خانه‌ ماندند عذاب آور است اما این تمام ماجرا نیست. برای مثال سرورهای Xbox Live و Nintendo Online نیز بدلیل هجوم کاربران با مشکلاتی روبه‌رو شده است.

قبلاتر از موضوع قرنطینه نیز سونی چنین تغییری را در سرورهای اروپا پلی‌استیشن نیز انجام داده بود. قطعا کم کردن سرعت آپلود و دانلود برای تمامی کاربران از سراسر دنیا عذاب آور خواهد بود، اما این کار فقط برای جلوگیری از قطع کامل سرورها و کم کردن فشار هجوم کاربران انجام شده است تا در این ایام، همچنان بازی‌های آنلاین قابل استفاده باشد.

نظرات خود را درباره کاهش سرعت دانلود PSN توسط سونی را با ما درمیان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: