Resident Evil 3,بتای Resident Evil Resistance

بتای Resident Evil Resistance روی PS4 و PC با تاخیر مواجه شد

توسط محسن شجاعی در ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۰:۰۰

کپکام امروز با انتشار توئیتی خبر از تاخیر در زمان عرضه بتای Resident Evil Resistance روی PS4 و PC داد. علت این تاخیر رفع ایرادات بخش آنلاین بیان شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمتر از یک هفته به انتشار عنوان Resident Evil 3 باقی مانده، این عنوان، بازسازی نسخه اصلی محصول ۱۹۹۹ میلادی است و داستان جیل ولنتاین، یکی از اعضای S.T.A.R.S و تلاش وی برای خرج از شهر راکون سیتی را روایت می‌کند. این عنوان در کنار بخش کمپین داستانی، یک بخش چند نفره آنلاین با عنوان Resident Evil Resistance را نیز دارا است. روز گذشته قرار بود زمان عرضه بتای Resident Evil Resistance برای پلتفرم‌های مقصد باشد اما، بنابر مشکلات ایجاد شده، تاریخ عرضه با تاخیر مواجه شد.

آن دسته از افرادی که موفق به تجربه بتا در پلتفرم‌های PS4 و رایانه‌های شخصی شده‌اند، خبر از مشکلات عدیده‌ای داده‌اند. بسیاری از مخاطبان PS4 اعلام کردند، به هیچ عنوان نمی‌توانند وارد بازی شوند. به نظر می‌رسد این مشکل به قدری جدی است که کپکام تصمیم به از دسترس خارج کردن بازی گرفته‌است. زمان دقیقی برای مجدد آنلاین شدن Resident Evil Resistance اعلام نشد. نسخه Xbox One به طرز قابل توجهی بی نقص کار می‌کند. سازندگان در صفحه رسمی توئیتر بازی اینگونه خبر از تاخیر نسخه بتا دادند:

بنابر مشکلات فنی ایجاد شده، تصمیم گرفتیم زمان عرضه بتای چند نفره نسخه PS4و استیم را به تعویق بیاندازیم. نسخه XB1 مشکلی ندارد و قابل تجربه است. با هم‌اکنون در حال بررسی مشکل و تلاش برای رفع هر چه سریع‌تر آن هستیم. به محض تغییر در شرایط مخاطبان را در جریان خواهیم گذاشت. بابت مشکل پیش‌آمده عذرخواهی می‌کنیم.
— Resident Evil (@RE_Games) March 27, 2020

بخش آنلاین Resident Evil Resistance  به عنوان بخشی از عنوان Resident Evil 3 برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: