Dreams,بازی جدید مدیا مولکول

مدیا مولکول به دنبال توسعه عناوین جدید در کنار پشتیبانی از Dreams است

توسط محسن شجاعی در ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

موسس استودیو خلاق مدیا مولکول در مصاحبه‌ای اعلام کرد، عرضه عنوان Dreams برای آن‌ها پایان کار نیست و آن‌ها علاقه‌مند به ساخت بازی‌های جدید نیز هستند. در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

پس از پروسه طولانی توسعه بازی و تبلیغات و هایپ فراوان، بالاخره عنوان دریمز به صورت انحصاری برای پلتفرم PS4 عرضه شد. این بازی-ابزار توسعه تحسین منتقدان و بازیکنان زیادی را در سراسر جهان برانگیخت. با وجود اینکه بسیاری از ابزار آن همچنان محدودیت‌هایی دارد اما، همین حالا نیز مخاطبان موفق به خلق عناوین شگفت‌انگیز زیادی شده‌اند. به گفته سازندگان روند پشتیبانی از Dreams و تکمیل آن، پروژه به شدت طولانی و طاقت فرسایی است که افراد زیادی از استودیو را درگیر می‌کند، با این وجود آن‌ها همچنان به دنبال توسعه بازی‌های جدید نیز هستند.

یکی از موسسان استودیو، آقای الکس ایوانز (Alex Evans) در مصاحبه‌ای با مجله EDGE، اعلام کرد استودیو در آینده بازی جدید را روانه بازار خواهد کرد. پیرامون کلیت این بازی هنوز تصمیم گیری نشده‌است اما، ساخت بازی جدید قطعی است:

اینجا مدیا مولکول است و ما یک استودیو بازی سازی هستیم. یکی از مسائلی که روی آن اصرار دارم حفظ اصالت استودیو در خلق بازی است و ابزار و لوازم مورد نیاز این کار به مرور یافت خواهد شد.

بنابراین علی رغم اینکه برخی از اعضای تیم مشغول توسعه ابزار و ارتقای جدید برای Dreams خواهند بود. بقیه اعضای به توسعه عنوان جدید خواهند پرداخت. چون با یک استودیو بازی سازی هستیم. البته صادقانه بگویم هنوز هیچ تصمیم قطعی اتخاذ نشده‌است.

جدیدترین ساخته مدیا مولکول، بازی دریمز هم‌اکنون به صورت انحصاری برای PS4 در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: