همکاری-سازندگان-Wasteland-3-با-مایکروسافت

سازندگان Wasteland 3 از همکاری با مایکروسافت می‌گویند

توسط علی جلیلی در ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۰

سازندگان Wasteland 3 که از سال گذشته عضو مجموعه استدیوهای فرست پارتی مایکروسافت قرار گرفتند، از روابط خود با مایکروسافت بیشتر توضیح می‌دهند. با دنیای بازی همراه باشید.

در دو سال گذشته شرکت شرکت مایکروسافت استودیوهای کوچک و بزرگی را به مجموعه Xbox Game Studios اضافه کرده که یکی از مهم‌ترین‌ آن‌ها، این‌اگزایل اینترتینمنت (inXile Entertainment) خالق قسمت جدید سری بازی Wasteland است. برای این استودیو، نه تنها همکاری با مایکروسافت به نشانه تامین منابع مختلف برای کار روی پروژه‌های آینده است، بلکه می‌توانند زمان بیشتری را برای بازی در حال ساختشان یعنی Wasteland 3 اختصاص دهند.

در مصاحبه‌ای که اخیرا سایت Gamingbolt با مدیر استودیو این‌اگزایل، آقای برایان فارگو داشته است، از نظر شخصی او بابت مالکیت مایکروسافت بر روی این استودیو  و آینده آن‌ها پرسیده شد که آقای فارگو اینطور پاسخ داد:

آینده بسیار هیجان‌انگیز است.ما توانسته‌ایم در اینجا استعدادها را در راه‌های بزرگی پرورش دهیم.

نتایج همکاری این دو قبلا احساس شده است. حال مایکروسافت به استودیو این‌اگزایل زمان و منابع بیشتری برای توسعه عنوان Wasteland 3 اختصاص داده است که در نتیجه آن‌ها می‌توانند زمان زیادی را برای تست و آزمایش بیشتر بازی، تحقیقات و حتی صداگذاری دیالوگ‌ها صرف کنند. آقای فارگو در این باره توضیح می‌دهد که:

منابع و زمان بیشتر کلمات شیرینی هستند که هر سازنده‌ای می‌تواند بشنود. ما استودیو کوچکی هستیم، بنابراین ما هرروز و هر هفته که بخواهیم به خودمان مهلت دهیم، از آن استفاده می‌کنیم. آن‌ها تاثیر بزرگی در ارائه آزمایشات و تحقیقات کاربری برای ما داشته‌اند. همچنین فراهم کردن تمامی این فرصت‌ها و تبدیل آن برای گسترش و افزایش کیفیت کارها از تاثیرات بزرگ آن‌ها است.

در ادامه این مصاحبه، از آقای فارگو در رابطه با انتشار بازها در سرویس Xbox Game Pass از روز اول انتشار و رویکرد آنها در توسعه بازی خود از نظر مواردی مانند دسترسی و غیر پرسیده شد. طبق صحبت‌های آقا فارگو و روند کاری که دیگر استودیوهای Xbox Game Studios در پیش گرفته‌اند، مهم‌ترین نکته، چند دقیقه ابتدایی بازی برای خوش‌آمدگویی به بازیکن است.

ما قطع به یقیین بررسی می کنیم که چطور بازیکنان Xbox Game Pass با بازی های موجود در این سرویس،بازی می‌کنند و مشخصاً چند دقیقه اول یک بازی بسیار مهم است. وقتی می‌توانید یک بازی را دانلود کنید و فوراً وارد آن شده یا از آن خارج شوید، مطمئن شدن از این مورد که در چند دقیقه‌ی اول گیم‌پلی از استقبال و جذابیت برخوردار هستند ، مهم‌ترین نکته است.

بازی Wasteland 3 در تاریخ ۳۰ اردیبهشت سال جاری ( ۱۹ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره همکاری سازندگان Wasteland 3 با مایکروسافت را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: