بازسازی سریال Little Britain

نتفلیکس به دنبال ساخت ریبوت سریال Little Britain است

توسط میلاد شجری در ۹ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۴:۰۰

شبکه نتفلیکس در حال بررسی امکان ساخت ریبوت سریال Little Britain است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

چهارده سال از زمانی که آخرین قسمت از سریال Little Britain از شبکه BBC پخش شد، می‌گذرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با خبر شدیم که شبکه نتفلیکس قصد دارد این سریال کمدی را ریبوت نماید. مت لوکاس، یکی از خالقین و بازیگران اصلی سریال به نقل از ددلاین، اعلام کرد که وی و دیوید ویلیامز که دیگر خالق و بازیگر اصلی سریال محسوب می‌شود، وارد مذاکره‌ای با شبکه نتفلیکس برای بازسازی مجموعه Little Britain شده‌اند.

مت لوکاس طی گفتگویی با BBC Radio 2 اعلام کرد که او و ویلیامز اخیرا با نمایندگان شبکه نتفلیکس درباره امکان ساخت قسمت‌های بیشتر از سریال کمدی صبحت کرده‌اند و این موضوع ممکن است به واقعیت تبدیل شود.

مدتی پیش با آن‌ها صبحتی داشتیم، بنابراین ایده اینکار به سر ما هم زد. ما دوست داریم تا به طریقی بتوانیم سریال Little Britain را بازگردانیم. هر دو ما این روز‌ها مشغول هستیم اما برخی اوقات درباره‌اش صحبت می‌کنیم. یکی از ایده‌ها این بود که شاید یه نمایش روی صحنه‌‌‌ای دیگر از سریال را درست کنیم.

این سریال به یک فرمی بازخواهد گشت و ما هنوز در حال مشخص کردن نوع این فرم هستیم.

قبل از این مصاحبه، یکی از روزنامه‌های بریتانیا به نام The Sun مدعی شده بود که مت لوکاس و دیوید ویلیامز مکالمه‌ای تلفنی با نمایندگان نتفلیکس داشتند و برای احیای سریال تولید شده توسط BBC Studios نیز به آن‌ها ۳.۶ میلیون دلار نیز پیشنهاد شده است.

سریال Little Britain به عنوان یک سریال رادیویی از شبکه BBC Radio 4 پخش شد و در ادامه، سه فصل در قالب سریال تلویزیونی از آن ساخته و در سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ از شبکه BBC به نمایش درآمد. قسمت‌های ویژه‌ای نیز از این سریال کمدی ساخته شد که شامل Little Britain Abroad، Little Britain USA و غیره می‌شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: