سینما‌های کشور چین دوباره به طور کامل بسته می‌شوند

توسط میلاد شجری در ۹ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۳:۰۰

سینما‌های کشور چین مدتی بعد از بازگشایی، دوباره به طور کامل بسته می‌شوند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

چند روز پیش بود که چین از بازگشایی برخی از سالن‌های سینما خود، بعد از اینکه به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا در اواخر ماه ژانویه ۲۰۲۰ بسته شده بودند، در سرار کشور خبر داد، تا بدین وسیله صنعت سینمای کشور را بهبود ببخشد. امروز در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اما با خبر شدیم که این کشور دوباره سینما‌ها را به طور کامل می‌بندند.

طبق گزارش ددلاین، دیوان ملی فیلم کشور چین امروز با نمایش دهندگان تماس حاصل و اعلام کرده که تمامی سالن‌های سینما در کشور باید بسته شوند. گسترش ویروس کرونا طی روز‌های اخیر در کشور چین، به طور قابل توجهی روند رو به کاهشی گرفته بود تا اینکه روز گذشته، گزارشی از ۵۳ مورد مبتلای جدید به این ویروس در چین منتشر شد که همگی از کشور‌های خارجی آمده‌ بودند.

چین در روز‌های اخیر تعداد بیش از ۵۰۰ سالن سینما را در سراسر کشور بازگشایی کرده بود. این کشور به مخاطبین سینما حتی قول نمایش فیلم «آواتار» (Avatar) و چهار فیلم از سری «انتقام جویان» (Avengers) را در هفته‌های آینده داده بود. شانگهای نیز قصد داشت تا از روز شنبه، تعداد ۲۰۵ سالن سینما را بازگشایی کند اما جهش اخیر در تعداد مبتلایان، باعث تغییر ناگهانی در این تصمیم شد.

کشور چین مرکز اصلی ویروس کرونا بود که اولین‌بار در شهر ووهان ظاهر شد. قرنطینه این شهر روز گذشته به پایان رسید و وضعیت حمل و نقل به داخل و خارج از شهر به حالت عادی بازگشت. کشور چین در مجموع، از ابتلای ۸۱.۳۴۰ نفر به این ویروس در کشور خبر داده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: