بروزرسانی جدید مدرن وارفر به عرضه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 2 اشاره می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۹ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۰:۰۰

در جدیدترین بروزرسانی که برای بازی کال آو دیوتی مدرن وارفر منتشر شده، باکس آرت بازی ریمستر نسخه دوم مجموعه به چشم می‌خورد و این موضوع احتمال عرضه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 2 را تقویت می‌کند. در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به موفقیت بالای تجاری‌ای که نسخه اول مدرن وارفر کسب کرد، علی رغم اینکه هنوز اکتیویژن هیچ معرفی رسمی صورت نداده اما، ساخت Call of Duty Modern Warfare 2 تقریبا اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد. شایعات و گزارشات زیادی پیرامون این عنوان، بویژه در چند هفته اخیر در فضای مجازی منتشر شده‌است. چندی پیش سازمان رده‌بندی سنی در کره جنوبی رده‌ سنی این عنوان را به اشتباه منتشر کرده بود و حال مدرک محکم‌تری نیز در صحت تایید ساخت ریمستر Call of Duty Modern Warfare 2 وجود دارد.

طبق جدیدترین اخبار، بازیکنان با بررسی فایل‌های بروزرسانی جدید بازی Modern Warfare، موفق شده‌اند تصویری از باکس آرت ریمستر نسخه دوم پیدا کنند. با توجه به نوشته‌های روی این باکس آرت متوجه می‌شویم این ریمستر تنها شامل بخش داستانی بازی خواهد بود.

کاربران وبسایت Charlie Intel با بررسی بیشتر فایل‌های بروزرسانی، به این نکته پی برده‌اند که این ریمستر شامل نسخه‌های گوناگون خواهد بود. در قسمتی از فایل‌های بازی آمده‌است: “بازی ریمستر بخش کمپین مدرن وارفر۲ را تهیه کنید و دموی Underwater را به رایگان دریافت کنید یا باندل Ghost Pack: Oil Rig را تهیه کنید و به رایگان به تجربه ریمستر بخش کمپین مدرن وارفر۲ بپردازید.”

ریمستر Call of Duty Modern Warfare 2

پیشتر اکتیویژن خبر از ساخت چندین ریمستر از عناوین قدیمی خود را داده بود، بنابراین صحت این اطلاعات چندان دور از ذهن نیست. شما نیز نظرات و دیدگاه‌های خود درباره صحت این اخبار را با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: