سیستم جریان هوا Xbox Series X

به گفته تحلیلگران پتانسیل فروش Xbox Series X دست کم گرفته شده‌است

توسط محسن شجاعی در ۸ فروردین ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

برخی تحلیلگران معتقدند در تحلیل فروش کنسول نسل بعد مایکروسافت اشتباه است و پتانسیل فروش Xbox Series X بویژه در آمریکا بسیار بالا است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

رفته رفته به زمان عرضه کنسول‌های نسل نهم نزدیک می‌شویم. هر دو کمپانی سونی و مایکروسافت اعلام کردند علی رغم شیوع جهانی ویروس کووید-۱۹ بر سر برنامه خود برای عرضه کنسول‌های PS5 و Xbox Series X در تعطیلات میلادی امسال هستند. با مشخص شدن مشخصات سخت‌افزاری دو کنسول، مقایسه‌ها و بررسی‌ها درباره برتری یک کنسول نسبت به دیگری و تخمین میزان موفقیت این دوکنسول در مجامع گیمینگ به شدت داغ است. در نسل فعلی از منظر میزان فروش سخت‌افزاری، سونی کاملا نسبت به مایکروسافت برتری داشت. این کمپاتی ژاپنی از ابتدا، نسل هشتم را قدرتمند شروع کرد و در طرف مقابل اما، Xbox One نشیب و فرازهای فراوان تجربه کرد. با تمامی این اوصاف اما، یکی از تحلیلگران معتقد است نباید پتانسیل فروش Xbox Series X بویژه در ایالات متحده با توجه به عملکرد Xbox One ضعیف تلقی شود.

طبق جدیدترین اخبار Benji-Sales، تحلیلگر مستقلی که به دلیل حضور در فروم ResetERA مطرح شده، در صفحه توئیتر شخصی خود اظهار داشت مجامع گیمینگ عملکرد فروش ایکس باکس سری ایکس را دست کم می‌گیرند. وی توضیح می‌دهد آمریکایی بودن این کنسول امتیاز بسیار مهمی برای آن محسوب می‌شود. علی رغم اینکه Xbox One در زمان عرضه فروش بسیار ضعیفی را تجربه کرد اما، باز هم در ایالات متحده جایگاه مطلوب خود را پیدا کرد. البته وی همچنان معتقد است PS5 فروش بهتری را نسبت به رقیب آمریکایی تجربه خواهد کرد و حتی ممکن است گوی سبقت از Xbox Series X را در آمریکا نیز برباید اما، بازهم نسل آینده فرصت خوبی برای تغییر شرایط است.

علی رغم تمامی تحلیل‌های اشتباهی که پیرامون Xbox Series X وجود دارد، اما معتقدم عملکرد این کنسول بویژه در آمریکا بسیار خوب خواهد بود.

بسیاری از افراد قدرت بالای ایکس باکس در اینجا (آمریکا) را فراموش کرده‌اند، ۳۶۰ زمانی در اینجا یک هیولای بی رقیب بود.
— Benji-Sales (@BenjiSales) March 26, 2020

لطفا نظرات و پیشبینی‌های خود را از میزان فروش دو کنسول PS5 و Xbox Series X را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: