آخرین آپدیت Call Of Duty Warzone

تاریخ انتشار آخرین آپدیت Call Of Duty Warzone با تاخیر مواجه شد

توسط محسن شجاعی در ۷ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۰:۰۰

آخرین آپدیت Call Of Duty Warzone که قرار بود مادها و اوپراتورهای جدیدی یه این بخش اضافه کند، طبق اعلام توسعه دهندگان با تاخیر مواجه شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

معمولا در این بازه زمانی، هر ساله منتظر معرفی نسخه جدید مجموعه محبوب ندای وظیفه بودیم. اخبار، گزارشات و شایعات فراوانی پیرامون نسخه بعدی مجموعه وجود دارد که برخی از آن‌ها به نوید یک نسخه خوب از مجموعه را می‌دهند. اما تا زمان معرفی نسخه بعدی، این بخش تازه عرضه شده Warzone است که توجه هواداران مجموعه را جذب کرده. این بخش به شدت مورد اقبال قرار گرفته به گفته اکتیویژن از مرز سی میلیون مخاطب نیز عبور کرده‌است. بخش وارزون مانند دیگر بازی‌های بتل رویال، بروزرسانی‌های فراوانی را دریافت خواهد کرد. آخرین آپدیت Call Of Duty Warzone که برای عرضه در آینده نزدیک برنامه‌ریزی شده بود، با تاخیر مواجه شد.

اکانت رسمی استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) ضمن اعلام این خبر، تاریخ انتشار این آپدیت را به آینده‌ای نامشخص موکول کرد. این بروزرسانی قرار است ماد‌ها، اوپراتورها و مپ‌های رایگان جدید را به بخش چند نفره بازی اضافه کند:

امشب تصمیم گرفتیم زمان انتشار این آپدیت که قرار بود در چند روز آینده عرضه شود را به تعویق بیاندازیم. این آپدیت اوپراتور جدید، ماد‌های جدید رایگان و مپ جدید بخش چند نفره را شامل خواهد بود. منتظر انتشار جزئیات بیشتر و اعلام تاریخ انتشار جدید از سوی ما باشید!
— Infinity Ward March 24, 2020

بخش بتل رویال Call Of Duty Warzone هم‌اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: