قابلیت-photo-mode-بازی-death-stranding

قابلیت Photo Mode بازی Death Stranding برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود

توسط علی جلیلی در ۶ فروردین ۱۳۹۹ , ۲۲:۰۰

چند ماهی تا انتشار بازی Death Stranding برای رایانه‌های شخصی نمانده است. یکی از قابلیت‌های منحصر به فردی که در این نسخه تعیبه شده است، قابلیت Photo Mode خواهد بود. حال طبق اخبار جدید این قابلیت قرار است با یک بروزرسانی به کنسول پلی‌استیشن ۴ هم اضافه شود. با دنیای بازی همراه باشید.

مدت نسبتا زیادی است که آخرین بازی هیدئو کوجیما تحت عنوان Death Stranding برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است و این بازی قرار است در تابستان سال جاری برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر شود. یکی از قابلیت‌هایی که برای نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان در نظر گرفته شده است، قابلیت Photo Mode خواهد بود که به واسطه این قابلیت، بازیکنان می‌توانند عکس‌های شگفت‌انگیزی در طول بازی خود تهیه کنند.

جدا از مورد فوق، بازیکنان نسخه رایانه‌های شخصی می‌توانند از تم بازی Half-Life در این بازی هم استفاده کنند. حال طبق توئیت اکانت رسمی Kojima Production یکی از قابلیت‌های ذکر شده قرار است به نسخه پلی‌استیشن این بازی اضافه شود.

از بازخوردهای همه ممنون هستیم! ما خوشحالیم تا تایید کنیم که قابلیت Photo Mode به نسخه پلی‌ استیشن ۴ Death Stranding هم خواهد آمد.

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این برزورسانی توسط استودیو کوجیما پروداکشنز اعلام نشده، اما انتظار می‌رود تا قبل از عرضه نسخه رایانه‌های شخصی، خبری از این بروزرسانی برای کنسول پلی استیشن ۴ نخواهد بود. در کنار این موارد سازمان ESRB که وظیفه رده‌بندی سنی عناوین مختلف را دارد، رده‌بندی سنی نسخه رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding را اعلام کرده است. همچنین بازی مذکور در روز عرضه از قفل دنوو استفاده خواهد کرد.

بازی Death Stranding هم اکنون برای کنسول پلی‌ استیشن ۴ در دسترس است و قرار است در تاریخ دوم ماه جولای برای رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

نظر خود را درباره قابلیت Photo Mode بازی Death Strandings با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: