شایعات پیرامون سایلنت هیل

کونامی اعلام کرد شایعات پیرامون سایلنت هیل حقیقت ندارند

توسط محسن شجاعی در ۶ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۸:۳۰

سخنگو کونامی اظهار داشت شایعات پیرامون سایلنت هیل و همکاری این کمپانی با سونی مبنی بر توسعه عناوین مختلف در دنیای این مجموعه را رد کرد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای بازی، در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

چند هفته اخیر اخبار و شایعاتی بی‌شماری پیرامون مجموعه فراموش شده سایلنت هیل شنیده می‌شد. از خبر توسعه دو عنوان جدید در این مجموعه و همکاری سونی و کونامی برای توسعه چندین بازی جدید تا میانجی‌گری سونی برای بهبود روابط میان کونامی و کوجیما پروداکشنز برای احیای عنوان لغو شده P.T. از دیگر شایعاتی که به شدت فراگیر شد، خبر سخت یک ریبوت از مجموعه توسط استودیو SIE Japan بود.

با تمامی این اوصاف، اما به نظر می‌رسد این شایعات تماما اشتباه بودند. در جدیدترین نشست خبری کونامی، زمانی که از سخنگو کمپانی درباره صحت شایعات چند وقت اخیر پرسیده شد، وی اظهار داشت “حقیقت ندارند.”:

ما نیز از اخبار و شایعاتی که منتشر شده، خبر داریم اما، باید اعلام کنیم که آن‌ها حقیقت ندارند. می‌دانیم این پاسخی نبود که طرفداران منتظر شنیدن آن بودند.

وی ادامه داد اشتباه بودن اطلاعات بدین معنا نیست که کونامی هیچ برنامه‌ای برای مجموعه سایلنت هیل در آینده نخواهد داشت. سخنگو کمپانی می‌گوید که آن‌ها در حال بررسی گزینه‌های گوناگون برای احیای سری هستند:

منظورم این نبود که ما کاملا این مجموعه را فراموش کرده‌ایم، فقط تصمیمات ما برای این مجموعه مطابق گزارشات و شایعات نیست.

مطئمنا خبر منتشر شده یاعث ناامیدی بسیاری از هواداران منتشر شده‌است. نظر شما چیست؟ دیدگاه‌ها خود را با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: