تعداد-بازیکنان-Call-o-Duty-Warzone

تعداد بازیکنان Call Of Duty: Warzone رکورد جدیدی را ثبت کرد

توسط علی جلیلی در ۶ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۱:۰۰

تعداد بازیکنان Call Of Duty: Warzone به‌عنوان یک بتل رویال رایگان رکورد جدیدی را ثبت کرده است و گویا رغبت خوب طرفداران به این مجموعه همچنان ادامه خواهد داشت. با دنیای بازی همراه باشید.

چند وقتی است که بخش بتل رویال بازی Call Of Duty: Modern Warfare عرضه شده و بازیکنان این سری با یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال روبه‌رو شده‌اند. در ۲۴ ساعت اول عرضه این عنوان رایگان آمار جالبی به بیرون درز پیدا کرد که طبق این آمار، تنها پس از یک روز ۶ میلیون بازیکن از بازی یاد شده استقبال کردند. یا گذشت سه روز از عرضه Call Of Duty: Warzone آمارها تا جایی پیش‌رفت که آمار رکورد این بازی به ۱۵ میلیون بازیکن ارتقاء یافته بود. حالا طبق گزارشات جدید، این عنوان نزدیک به ۳۰ میلیون، یعنی دو برابر آمارهای قبلی، بازیکن را جذب خود کرد است.

طبق اعلامیه رسمی اکانت Call Of Duty در توییتر، اکتیویژن اعلام کرد که این بازی شوتر بتل رویال موفق شده تا بیش از ۳۰ میلیون بازیکن را جذب خود کند. این موفقیت زمانی به دست آمده که تنها ۱۰ روز از عرضه این عنوان برای کنسول‌های PS4, Xbox One و رایانه‌های شخصی می‌گذرد و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها آمارهای بعدی از روند کاهشی تعداد بازیکنان این عنوان خبر دهند.

در حال حاظر عنوان Call Of Duty: Warzone برای کنسول‌های PS4, Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس است. اخبارهای متعدد هم حاکی از آن است که کمپانی اکتیویژن درحال برنامه ریزی برای پشتیبانی از ۲۰۰ بازیکن به صورت همزمان در عنوان یاد شده است. لازم به ذکر است که این بازی کاملا رایگان بوده و بازیکنان بدون نیاز به اشتراک Gold ایکس باکس و Plus پلی‌استیشن نخواهند داشت.

نظرات خود را در مورد تعداد بازیکنان Call Of Duty: Warzone با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: