اولین تصاویر بازی STALKER 2

توسعه دهندگان اولین تصاویر بازی STALKER 2 را منتشر کردند

توسط محسن شجاعی در ۵ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۸:۳۰

روز گذشته اعضای استودیو GSC گیم، در کنار انتشار اولین تصاویر بازی STALKER 2 این وعده را دادند که اطلاعات و جزئیات بیشتری را تا پایان سال میلادی جاری منتشر کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

تیم توسعه دهنده عنوان S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl، در ۱۳امین سالگرد انتشار این عنوان، اولین تصاویر بازی STALKER 2 را به اشتراک گذاشتند. تصاویر منتشر شده، اطلاعات چندانی را فاش نمی‌کنند اما، نشان می‌دهند روند توسعه این عنوان همچنان ادامه دارد. سکوت طولانی مدت سازندگان این حس را ایجاد کرده بود که STALKER 2 لغو شده‌است. در ادامه پست توسعه دهندگان توضیح می‌دهند که این بازی از تمام داستان‌ها، فن آرت‌ها و مادهایی که هواداران منتشر کرده‌اند، الهام گرفته‌است:

با توجه به اینکه ما از تمام چیزهایی که شما ساخته‌‎اید، اعم از ماد، فن آرت، داستان، کازپلی و… برای ساخت بازی خود الهام گرفتیم، مطمئن هستیم که شما را ناامید نخواهیم کرد. دومین نسخه از مجموعه S.T.A.L.K.E.R. جاه طلبانه‌ترین پروژه ما از زمان تاسیس تا کنون است. این بازی به میراث استودیو ما بدل خواهد شد. اطلاعات بیشتر تا پایان امسال منتشر خواهد شد.

عنوان S.T.A.L.K.E.R. 2  فراز و نشیب‌های زیادی را از زمان معرفی نجربه کرده‌است. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۰ برای عرضه در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. پس از گذشت یک سال از زمان معرفی، ساخت آن لغو شد. GSC Game در می ۲۰۱۸ خبر از توسعه مجدد S.T.A.L.K.E.R. 2 داد و اعلام کرد در صورت جلب رضایت ناشر این بازی سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد. S.T.A.L.K.E.R. 2  روی موتور آنریل توسعه می‌یابد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: