بسته الحاقی Super Smash Bros

بسته الحاقی Super Smash Bros ممکن است آخرین پروژه کارگردان بازی باشد.

توسط محسن شجاعی در ۵ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۹:۳۰

آقای ماساهیرو ساکورای (Masahiro Sakurai)، کارگردان بسته الحاقی Super Smash Bros و بازی اصلی، اعلام کرد پس از انتشار این بسته هیچ برنامه و پروژه تعیین شده‌ای ندارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به گفته آقای ساکورای تا زمانی طرفداران خواهان تجربه بازی Super Smash باشند، نینتندو از وی درخواست می‌کند که عنوان جدید این مجموعه را توسعه دهد و وی باز هم به سراغ مجموعه خواهد رفت. اما وی معتقد است پس از عرضه آخرین بسته الحاقی Super Smash Bros. Ultimate  هیچ تضمینی وجود ندارد که بازهم مشغول به کار در صنعت بازی شود.

طی مصاحبه‌ای که در جدیدترین نسخه مجله فامیتسو به چاپ رسد، آقای ساکورای اعلام کرد منهای پروژه توسعه DLCهای Super Smash، پروژه دیگری در دست توسعه ندارد و “هیچ تضمینی” وجود ندارد که وی باز هم در صنعت گیم مشغول به کار باشد. وی ادامه داد فشار کاری زیادی را در سال‌های اخیر تجربه کرده‌است:

هواداران خواهان یک نسخه دیگر از مجموعه [Super Smash] هستند. نینتدو از من و تیمم درخواست می‌کند نسخه جدید را توسعه دهیم و اینگونه من وارد پروژه توسعه یک عنوان جدید می‌شوم اما، صادقانه بگویم در حال حاضر تمام تمرکزم روی DLC بعدی Super Smash Bros. Ultimate است. زمانی این پروژه تمام شود واقعا دیگر هیچ برنامه و پروژه دیگری ندارم.

آقای ساکورای کارگردانی است که به توجه بالای به جزئیات کوچک مشهور است و وی این شهرت را با تلاش و کار بی وقفه کسب کرده‌است. حجم فشار کاری بالا و ساعات طولانی، گاهی حتی کار وی را به بیمارستان نیز کشانده‌است. توسعه بسته‌های الحاقی برای Super Smash Bros. Ultimate آخرین ماموریتی است که نینتندو به او محول کرده‌است.

دومبن و آخرین بسته الحاقی مبارازان Super Smash Bros برای عرضه در دسامبر ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده بود اما، با توجه به شیوع ویروس کووید-۱۹ احتمال تعویق آن وجود دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: