ساخت-بازی-ماریو-در-جهان-دریمز

نینتندو از ساخت بازی ماریو در جهان دریمز خوشحال نیست

توسط میلاد یزدی در ۴ فروردین ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

شرکت نینتندو در شکایتی از سازنده بازی ماریو در جهان دریمز (Dreams)، منجر به حذف این بازی از روی سرورهای دریمز شد. با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گفته Piece_of_Craft، خالق ماریو در دریمز، بازی او به دلیل نقص قوانین کپی‌رایت از روی سرورهای دریمز برداشته شد. او اظهار داشته در ایمیلی که در این خصوص دریافت کرده، شرکت نینتندو به عنوان شاکی ذکر شده است.

«هم خبر خوب دارم هم خبر بد. ما زیادی نزدیک به خورشید پرواز کردیم رفقا. یک شرکت بزرگ بازی‌سازی که اسمی از آن نمی‌برم، ظاهرا یادداشت «خونسرد باش» مرا در دریمز ندیده است. جای نگرانی در خصوص بک‌آپ بازی وجود ندارد. اما فعلاً پروژه‌های ماریو در بازی دریمز متوقف شده‌اند تا برنامه دیگری برای آنها عملی کنیم.»

کاربران زیادی در دریمز انواع بازی‌ها و تجربه‌ها را خلق کرده‌اند که با این شرایط، به نظر می‌رسد با اتفاقی که برای ساخت بازی ماریو در جهان دریمز رخ داده است، بسیاری از آنها نیز ناقص قوانین کپی رایت باشند.

مدیا مولکولز (Media Molecule) استودیو سازنده دریمز پیش‌تر در این خصوص گفته بود که اشتیاق کاربران برای بازسازی بازی‌های مورد علاقه‌شان لذت بخش است، اما از آنها انتظار می‌رود این بازی‌ها را در کانال‌های عمومی قرار ندهند.

بازی دریمز، نقدهای مثبتی را از سوی رسانه‌های مطرح دنیا دریافت کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: