id software,بخش چنده نفره DOOM Eternal

بخش چنده نفره DOOM Eternal فاقد قسمت Deathmatch خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۷:۴۵

به گفته توسعه دهندگان در استودیو id Software قسمت Team Deathmatch به دلیل کهنگی و تکراری شدن در بخش چنده نفره DOOM Eternal وجود نخواهد داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پایان همین هفته بازی DOOM Eternal روانه بازار خواهد شد و هواداران بی‌صبرانه منتظر تجربه این عنوان هستند. ریبوتی که سال ۲۰۱۶ عرضه شد، مجموعه‌ Doom  را به ریشه‌های آن و روزهای محبوبیت‌اش بازگرداند. دنباله نسخه ۲۰۱۶ نیز طبق ادعای سازندگان رویکرد مشابه‌ای را در پیش گرفته‌است. از طرف دیگر اما اعضای id Software چندان علاقه‌ای به قدیمی کردن بیش از حد بازی نیز ندارند.

در مصاحبه‌ای با وبسایت Shacknews، آقای پیت هاینس (Pete Hines)، معاون استودیو اعلام کرد که بخش قدیمی و محبوب Deathmatch در بخش چنده نفره DOOM Eternal وجود نخواهد داشت. وی علت این تصمیم را ” بیش از حد قدیمی بودن این بخش” بیان نمود. وی معتقد است این بخش “نمادی از گذشته” است و افزودن این بخش به بازی، چند سال DOOM Eternal را به عقب می‌برد و خواسته اعضای تیم این است که در بخش چند نفره بازی نوآوری داشته باشند:

این بخش نمادی از گذشته است. ما نمی‌خواهیم بخشی را بی‌دلیل به بازی اضافه کنیم یا تنها به دلیل اینکه این بخش، همواره در بازی وجود داشته، آن را در بازی قرار دهیم.

فکر می‌کنیم بزرگ‌ترین ایرادی که DOOM ۲۰۱۶ داشت، این بود که بخش چند نفره آن توسط id ساخته نشده بود و به هیچ وجه با بازی اصلی و عوامل محبوب آن هم‌خوانی نداشت. چه به صورت فردی و چه به صورت جمعی، ما می‌خواهیم بازیکن احساس کند در حال تجربه بازی یکسان است. زمانی که من به سراغ بخش تک نفره بازی می‌روم، می‌خواهم شیاطین را سلاخی کنم و قتی به سراغ بخش چند نفره می‌روم، هیج هیولایی وجود ندارد و این خوشایند نیست.

بازی DOOM Eternal روز جمعه یکم فرودین‌ماه (۲۰ مارس) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One، نینتندو سوئیچ، گوگل استدیا و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: