دمو بازی Resident Evil 3

دمو بازی Resident Evil 3 نوزدهم مارس در دسترس قرار می‌گیرد

توسط محسن شجاعی در ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۳:۳۰

همانطور که پیشتر اینسایدر معروف اعلام کرده بود، دمو دمو بازی Resident Evil 3 آخر این هفته برای پلتفرم‌های PS4،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که تنها چند هفته تا عرضه بازی Resident Evil 3 باقی نمانده، پرسشی که ذهن بسیاری از هواداران را به خود مشغول کرده بود، زمان عرضه دمو بازی Resident Evil 3 بود. این دمو از مدت‌‌ها قبل توسط کپکام رسما تایید شده بود. پس از اینکه اینسایدر معروف، Dusk Golem اطلاعاتی از جدیدترین عنوان مجموعه Resident Evil فاش کرده بود، ساعاتی قبل و پیش از تایید رسمی خبر از زمان عرضه دمو بازی داده بود. به گفته وی دمو روز بیست مارس مصادف با جمعه این هفته عرض می‌شود اما، کپکام زمان عرضه دمو را پنجشنبه اعلام کرد.

مخاطبان می‌توانند انتظار دمویی کم و بیش مانند دموی بازی Resident Evil 2 را داشته باشند. این دمو مخاطب را با کلیت سیستم مبارزات بازی، مکانیزم جاخالی دادن و طراحی و عملکرد جدید شخصیت نمسیس آشنا خواهد نمود. دمو برای تمام پلتفرم‌ها مدت زمان یکسان خواهد داشت:

یکم فروردین (۲۰ام مارس)
— AestheticGamer aka Dusk Golem

نسخه کامل بازی روز جمعه پانزدهم فرودین ( سوم آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. رویداد‌های بازی در شهر راکون سیتی و در بازه زمانی رخدادهای رزیدنت اویل یک و دو روایت می‌شود. شخصیت اصلی بازی، چیل ولنتاین در تلاش برای خروج از شهر است. وی در ادامه با کارلوس اولویرا، یکی از نیرو‌های بخش امنیت شرکت Umbrella آشنا می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: