نینتندو سوئیچ,پر فروش ترین کنسول ماه فوریه

نینتندو سوئیچ به پر فروش ترین کنسول ماه فوریه ۲۰۲۰ بدل شد

توسط محسن شجاعی در ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۳:۳۰

نینتندو همچنان با قدرت به روند رو به پیشرفت خود ادامه می‌دهد. کنسول سوئیچ ماه گذشته میلادی بالغ بر ۶۱.۹۱$ میلیون دلار به فروش رفت تا بدین ترتیب این کنسول به پر فروش ترین نسول ماه فوریه ۲۰۲۰ تبدیل شود. برای اطلاع از جدیدترین اخباری دنیای گیم، در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با وجود اینکه روند فروش سخت افزارهای بازی طی یک سال گذشته در ایالات متحده روند نزولی داشت، نیتندو عملکرد مناسب خود را حفظ کرده‌است. در همین راستا کنسول نینتندو سوئیچ ماه گذشته به عنوان پرفروش‌ترین پلتفرم بازی شناخته شد. سوئیچ سال ۲۰۱۹ نیز از نظر میزان فروش و مبلغ حاصل از این فروش، در صدر پرفروش‌ترین سحت افزارهای آن سال قرار گرفت.

بر اساس آمار‌های فروش منتشر شده، وضعیت فروش سخت افزارهای بازی وضعیت چندان مطلوبی را پشت سر نمی‌گذارد. میزان فروش ماه فرویه ۲۰۲۰ میلادی ۱۸۳$ است و این در حالی است که در ماه مشابه سال گذشته سخت افزارهای بازی بالغ بر ۳۱۲$ میلیون دلار به فروش رفتند. دلیل اصلی این افت فروش ۳۵ درصدی، عرضه کنسول‌های PS5 و Xbox Series X در تعطیلات امسال است. بازی Animal Crossing: New Horizons قرار است این ماه به صورت انحصاری برای سوئیچ عرضه شود، این عنوان در کنار دیگر عناوین این ماه سوئیچ می‌توانند صدر نشینی این کنسول را در مارس ۲۰۲۰ تضمین کنند.

در بخش قطعات جانبی، مایکروسافت با معرفی به عرضه کنترلر Xbox Elite Series 2، این بخش از بازار را به قبضه خود درآورده‌است. بر اساس این گزارشات این کنترلر به عنوان پرفروش‌ترین قطعه جانبی در چهار ماه گذشته شناخته می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: