عرضه-بازی-Horizon-Zero-Dawn

سونی عرضه بازی Horizon: Zero Dawn در تابستان امسال برای PC را تائید کرد

توسط بهنام میرزائی در ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ , ۲۰:۱۵

عرضه بازی Horizon: Zero Dawn در تابستان امسال برای پلتفرم PC توسط هرمن هالست رئیس استودیوهای جهانی سونی تائید شد و وی صحبت‌های جالبی در مورد استراتژی‌های آینده کمپانی مطرح کرد. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی و طی چند ماه چذشته، شایعات زیادی پیرامون بازی جهان‌باز و انحصاری گوریلا گیمز (Guerilla Games) و سونی یعنی Horizon: Zero Dawn که در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شده بود، مطرح می‌شود که به‌زودی قرار است برای PC عرضه شود. با اینکه این خبر برای سونی به‌عنوان ناشر آن، کمی بی‌سابقه به‌نظر می‌رسد، اما بالاخره امروز سونی به‌طور رسمی این خبر را تائید کرد. هلمن هالست رئیس استودیوهای جهانی سونی، طی مصاحبه‌ای که اخیرا داشته است و در پلی‌استیشن بلاگ منتشر شده است، تائید کرد که بازی تابستان امسال به رایانه‌های شخصی راه خواهد یافت و جزئیات بیشتری در مورد این نسخه به‌زودی منتشر خواهد شد. در این مصاحبه می‌خوانیم:

می‌توانم تائید کنم که بازی Horizon: Zero Dawn تابستان امسال برای PC عرضه می‌شود. اطلاعات بیشتری از جانب گوریلا گیمز و روسای جدید آن [مایکل ون در لوو، جی‌بی ون بیک و آنجی اسمتز] به‌زودی منتشر خواهد شد.

هالست اظهار داشت که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Horizon: Zero Dawn نشانگر این است که سونی چگونه از «ایده‌‌های جدید» پیاده‌سازی ویژگی‌های پلی‌استیشن در پلتفرمی که بازیکنان زیادی در آن حضور دارند، استقبال می‌کند. هالست اضافه کرد:

من فکر می‌کنم این بسیار مهم است که ما از ایده‌های جدید به‌منظور معرفی افراد بیشتری به‌سمت پلی‌استیشن استقبال کنیم و به‌مردم نشان دهیم که چه چیزی را از دست داده‌اند.

با توجه به شایعات نسخه‌ی کامپیوتر این بازی، صحبت‌های زیادی در مورد معنی و مفهوم این کار برای سونی به‌عنوان یک ناشر مطرح شده است. گزارش‌ها نشان می‌دهد که سونی این حرکت خود یعنی عرضه بازی‌های انحصاری و فرست پارتی خود را برای کامپیوتر ادامه خواهد داد و Dreams عنوانی است که به‌نظر می‌رسد سونی به‌سراغش برود.

اگرچه آقای هالست در صحبت‌های خود تاکید می‌کند که انتشار بازی Horizon: Zero Dawn برای PC، به‌معنای تغییر استراتژی این کمپانی یا برنامه‌ریزی آن‌ها برای بازی‌های دیگر در آینده نیست. او تاکید که سونی همچنان روی عرضه محتوای انحصاری پلی‌استیشن تمرکز خواهد داشت و عرضه بازی Horizon برای PC را تنها نمونه‌ای از یک حرکت مناسب در زمان خاص تلقی می‌کند و آن‌ها هیچ برنامه‌ای برای عرضه همزمان بازی‌های فرست پارتی خود روی PC ندارند. وی ادامه داد:

بهتر است سخن ساده‌ای را با شما درمیان گذارم. انتشار یک عنوان فرست پارتی AAA برای PC لزوما به‌معنای این نیست که هم‌اکنون تمام بازی‌ها برای پلتفرم PC هم منتشر خواهد شد. در ذهن من، Horizon: Zero Dawn تنها یک حرکت مناسب در زمانی خاص است و ما هیچ برنامه‌ و زمان مشخصی [برای عرضه نسخه‌های PC] نداریم و به‌طور ۱۰۰ درصد به سخت‌افزار اختصاصی پلی‌استیشن متعهد خواهیم ماند.

بازی Horizon: Zero Dawn در حال حاضر برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است و تابستان امسال هم کاربران PC می‌توانند آن را تجربه کنند. نظرات خود را در مورد عرضه بازی Horizon: Zero Dawn با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: