تاریخ-عرضه-بازی-Elden-Ring

تاریخ عرضه بازی Elden Ring به این زودی‌ها نخواهد بود

توسط بهنام میرزائی در ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ , ۲۱:۰۰

تاریخ عرضه بازی Elden Ring که پیش از این تابستان سال ۲۰۲۰ عنوان شده بود، حقیقت ندارد و اطلاعات جدیدی از داخل استودیو نشان می‌دهد که نباید به‌ این زود‌ی‌ها منتظر آن باشیم. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، از زمانی که بازی Elden Ring در مراسم E3 2019 معرفی شد، ما اطلاعات قابل توجهی در مورد آن نشنیده‌ایم، روندی که استودیو فرام سافتور در بازی‌های قبلی خود هم تکرار کرده بود. با این حال به‌واسطه شایعات و اطلاعات منتشر شده از پیرامون آن، جزئیاتی در مورد دنیای جهان‌باز آن شنیده‌ایم. حال اخیرا هم اطلاعات جدیدی از سیستم پویای بازی منتشر شده است که اشاراتی هم به دنیای جهان‌باز آن دارد.

به‌تازگی Omni که از لیکرهای اصلی بازی Elden Ring بوده و کسی است که ارتباطاتی هم با خود استودیو فرام سافتور داشته است، اخیرا فعالیت خود را بیشتر کرده و اطلاعات جدیدی را در مورد بازی با ResetEra به‌اشتراک گذاشته است. گویا اشاراتی هم به تاریخ انتشار بازی شده است و گویا با این‌که احتمال می‌رفت بازی در نیمه اول سال ۲۰۲۰ عرضه شود و اتفاقا خود Omni هم فاش‌کننده چنین خبری بود، صحت نداشته است. Omni در این رابطه می‌نویسد:

هم‌اکنون واضح است که بازی در ژوئن سال ۲۰۲۰ منتشر نخواهد شد، مطمئنا می‌توانید درک کنید که نه من و نه هیچ کس دیگری در پشت صحنه منتظر کش رفتن تاریخ‌های مطرح شده در داخل استودیو نیستیم که بخواهیم آن را سریعا با شما به‌اشتراک بگذاریم. مخصوصا وقتی که همه چیز باید تغییر پیدا کند. فرام سافتور و باندای نامکو هر وقت که آماده باشند در این رابطه صحبت خواهند کرد.

قطعا همه‌ی ما می‌دانیم که این بازی چقدر بلندپروازانه است و علارغم آن اطلاعات بسیار کمی هم در مورد آن منتشر شده است. این روند حتی در مقایسه با عناوین قبلی این استودیو هم بی‌سابقه بوده است. فقط می‌توان امیدوار بود که تاریخ انتشاری که دو استودیوی فرام سافتور (FromSoftware) و باندای نامکو (Bandai Namco) در نظر گرفته‌اند، چندان به دور دست‌ها انداخته نشود.

نظرات خود را در مورد تاریخ عرضه بازی Elden Ring با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: