هیولاهای Resident Evil 3

هیولاهای Resident Evil 3 احتمالا از هیولاهای نسخه کلاسیک الهام خواهند گرفت

توسط محسن شجاعی در ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۰

طبق ادعای یکی از رسانه‌ها، هیولاهای Resident Evil 3 احتمالا از هیولاهای نسخه کلاسیک الهام خواهند گرفت و بسیار از دشمنان خاطره انگیز مجموعه در این نسخه حضور خواهند یافت. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به جرئت می‌توانیم Resident Evil 2 را نمونه بارز یک بازسازی بی‌نظیر و کم نقص تلقی کنیم. کپکام در این بازی در عین حفظ حس وحشت و المان‌های موفقیت آمیز نسخه کلاسیک، پیکره نسخه کلاسیک را به توجه به استانداردهای فعلی، باز تعریف کرد. شاهد یکی از معدود موارد ناامید کننده در Resident Evil 2 حذف شدن برخی درون‌مایه‌های نسخه کلاسیک بازی بود. علی رغم اینکه موارد بی‌شماری در این بازی حفظ شده بود اما، برخی دشمنان نسخه کلاسیک به نسخه بازسازی راه نیافته بودند. کپکام به دنبال این است که بار دیگر این موفقیت را در سال جاری میلادی، این بار با Resident Evil 3 تکرار کند. به نظر می‌رسد در این بازی برخلاف Resident Evil 2، تمام دشمنان نسخه کلاسیک حضور داشته باشند.

در جدیدترین مقاله که در آخرین نسخه مجله OXM منتشر شده‌است. تایید می‌شود که تقریبا تمام دشمنان نسخه کلاسیک به نسخه ریمیک راه خواهند یافت که این شامل عنکبوت‌های غول پیکر جهت یافته نیز می‌شود. این دسته از دشمنان در RE 2 حضور نداشتند. از دیگر دشمنان تایید شده ‌می‌توان به Grave Digger و Hunter Beta اشاره کرد. در ادامه مقاله به این موضوغ اشاره می‌شود که دشمنان جدید و مختص نسخه ریمیک نیز وجود خواهند داشت. البته آن‌ها را با گشت و گذار در جهان بازی می‌توان یافت.

عنوان Resident Evil 3 روز جمعه پانزدهم فرودین‌ماه ۹۹ (سوم آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. اخیرا کپکام سیزده دقیقه از گیمپلی بازی را نمایش داد. شما می‌توانید این گمپلی را از اینجا تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: