رئیس-جدید-استودیو-Santa-Monica

رئیس جدید استودیو Santa Monica توسط سونی تعیین شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۶:۰۰

رئیس جدید استودیو Santa Monica بعد از عزیمت خانم شانون به گوگل، توسط گوگل معرفی شد و یومی یانگ که پیش‌تر در تیم توسعه بازی God of War هم حضور داشت، به این سمت برگزیده شد. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، دیروز گوگل خبری مبنی بر افتتاح یک استودیوی فرست پارتی دیگر در پلایا ویستا ایابت کالیفورنیا منتشر کرد که توسط شانون استادستیل رهبری خواهد شد. شانون سابقه کار در پلی‌استیشن را هم داشته است و از مهم‌ترین کارهای وی می‌توان ریاست استودیوی سانتا مانیکا ناشر بازی God of War اشاره کرد. حال شانون به‌دنبال جدایی شانون از این استودیو، پلی‌استیشن در گفتگو با IGN تائید کرد که یومی یانگ را که سابقه کار در پلی‌استیشن را دارد، جایگزین وی در سانتا مانیکا خواهد کرد. سخنگوی سونی در این رابطه اظهار داشت:

توانمندی مدیریت پروژه وی و نظارت دقیق وی روی بازی God of War کمک زیادی به تحقق پتانسیل‌های پیشگام بازی کرد و بعد از گذشت دو دهه از مشارکت‌های قابل توجه و بی‌شمار وی در میراث غنی استودیوی سانتا مانیکا، یومی بدون شک از احترام و اعتماد کاملی بین اعضای استودیو برخوردار است. او با تجربه‌ی گسترده و درک عمیق خود از DNA متفاوت و خلاقانه‌ی استودیو، موقعیتی عالی برای رهبری تیم سانتا مانیکا برای آینده‌ای جسورانه و هیجان‌انگیز برخوردار داست.

یانگ در سال ۲۰۰۱ به‌عنوان یک تولید کننده ارشد وارد تیم سانتا مانیکا شد. وی پس از گذراندن مدت زمان کوتاهی در EA، به‌عنوان مدیر پروژه به‌استودیوی God of War بازگشت. او قبل از اینکه به سمت مدیر توسعه محصول کمپانی منصوب شود، تا سال ۲۰۱۴ در تیم سازنده بازی همکاری می‌کرد.

اگرچه هنوز چیزی مشخص نیست که استودیوی سانتا مانیکا در حال حاضر روی چه پروژه‌ای کار می‌کند، اما بسیار محتمل است که این پروژه دنباله‌ بازی God of War باشد. نظرات خود را در مورد رئیس جدید استودیو Santa Monica با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: