تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima

تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima با انتشار یک تریلر سینمایی مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ , ۰۳:۱۳

ساعاتی پیش سونی با انتشار یک تریلر سینمایی تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima را مشخص کرد. در این تریلر با گذشته پروتاگونیست بازی بیشتر آشنا می‌شویم و داستان بازی بسط و گسترش پیدا می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

سونی تریلر جدیدی از جدیدترین ساخته استودیو ساکر پانچ، بازی Ghost of Tsushima منتشر کرد. در کنار این تریلر تاریخ انتشار بازی نیز اعلام شد. این عنوان ششم تیرماه سال آینده (۲۶ام ژوئن ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد. پیشتر توسعه دهندگان اعلام کرده بودند زمان انتشار بازی در بازه تابستان خواهد بود که این مسئله با اعلام تاریخ انتشار بازی تایید شد.

اتفاقات بازی داستان فردی به نام جین ساکای (Jin Sakai) که یک جنگجوی سامورایی است را روایت می‌کند. وی پس از هجوم لشکر مغول و دیدن سلاخی شدن هم‌وطنانش در جزیره Tsushima توسط آن‌ها، رویه خود را تغییر می‌دهد و شرافت را کنار می‌گذارد و بی‌رحم می‌شود. ساکای در کنار نبرد اکشن از مخفی کاری و تیر و کمان برای از پا درآوردن دشمنانش استفاده می‌کند. در این تریلر ما قسمتی از مبارزات در مقیاس بزرگ و در میدان جنگ و قسمتی از مبارزات تن به تن بازی را می‌بینیم.

موضوعی که باعث ایجاد پیچش داستانی می‌شود، اجبار ساکای به کشتن افراد نزدیک به اوست البته، اینکه وی چگونگی عمل خواهد کرد، مشخص نیست. توسعه دهندگان در حال حاضر سخت مشغول طراحی مکان‌های بازی و ایجاد جلوه‌های بصری هستند. بازی Ghost of Tsushima تابستان امسال به صورت انحصاری برای پلتفرم PS4 عرضه می‌شود. این عنوان هم اکنون قابل پیش خرید (pre-order) است.

در پایان می‌توانید این تریلر را مشاهده نمایید. تاریخ انتشار بازی Ghost of Tsushima در پایان تریلر نمایش داده می‌شود.

 

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: