پروژه-های-مشترک-پلاتینوم-گیمز

پلاتینوم گیمز کار همزمان روی پروژه‌های مشترک و اصلی خود را ادامه می‌دهد

توسط بهنام میرزائی در ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۶:۰۰

گویا پروژه های مشترک پلاتینوم گیمز با کمپانی‌های دیگر ادامه خواهد یافت و همزمان هم استودیو با قدرت روی بازی‌های اصلی خود که وظیفه انتشارشان را برعهده دارد، کار خواهد کرد. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، گویا ناشر ژاپنی صنعت بازی یعنی استودیو PlatinumGames تغییرات بزرگی را تجربه می‌کند. این کمپانی بعد از جدایی از کپکام و نام‌گذاری خود، عناوین اکشن مهمی را روانه بازار کرده است و یکی از استودیوهای شناخته شده صنعت محسوب می‌شود. آن‌ها بعد از ورود به دنیای بازی‌های ویدیویی و انتشار آثار خود، حرکات مهم و معروفی را انجام داده‌اند. آن‌ها در صنعت بازی اولین پروژه بزرگ خود را معرفی کردند، اما چندین همکاری بزرگ دیگر هم با استودیوهای دیگر داشته‌اند. اگرچه ممکن است برخی از طرفداران حس کنند که استودیو همچنان به روند انتشار منحصربه‌فرد آثار خودشان ادامه دهند، اما گویا آن‌ها می‌خواهند که تعادل بیشتری را در پروژه‌های خود برقرار کنند.

آتسوشی اینابا رئیس استودیو PlatinumGames صحبت‌هایی را پیرامون برقراری تعادل در دو حالت انتشار مختلف بازی‌های‌شان مطرح کرده است. اینابا می‌گوید که «آن‌ها کار با شرکت‌های مختلف را فراموش نخواهند کرد» اینابا با اشاره به همکاری‌‌شان در گذشته با کمپانی‌های بزرگی همچون نینتندو، از تلاش خود برای حفظ حرکت رو به جلوی هردو کمپانی خبر داد. گفتنی است که پلاتینوم گیمز و نینتندو هم‌اکنون روی پروژه بایونتا ۳ با‌همدیگر همکاری می‌کنند.

این امر باعث می‌شود که پلاتینوم این روند را حفظ کند، چرا که آن‌ها در کنار پروژه اصلی خودشان، چندین پروژه بزرگ با همکاری استودیوهای دیگر را هم در برنامه دارند. صحبت در مورد اینکه آیا استودیو بعد از اتمام پروژه‌های مشترک‌شان، با آزادی کامل روی پروژه‌های اصلی خودش کار خواهد کرد، هنوز زود است و آینده همه چیز را روشن خواهد کرد. پروژه بعدی آن‌ها به‌زودی اعلام خواهد شد و طبق گفته سازندگان، ذهن مخاطبین را منفجر خواهد کرد.

نظرات خود را در مورد گویا پروژه های مشترک پلاتینوم گیمز با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: