عرضه-هدست-Valve-Index

هدست Valve Index قبل از انتشار بازی Half-Life: Alyx به‌صورت محدود عرضه خواهد شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۴:۰۰

عرضه هدست Valve Index قبل از انتشار بازی Half-Life: Alyx در برنامه‌ی این کمپانی قرار دارد و احتمالا از چند روز دیگر، بازیکنانی که قصد تجربه بازی را دارند، می‌توانند این هدست را دوباره در بازار تهیه کنند. همراه دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، این ماه شاهد بازگشت مجموعه افسانه‌ای Half-Life با پلتفرم واقعیت مجازی تحت‌عنوان Half-Life: Alyx خواهیم بود. گویا بازی به‌عنوان شروعی برای بازگشت دوباره‌ای مجموعه در گرفته شده است که واقعا هیجان‌انگیز است. البته این هیجان چندان برای این عنوان که تنها روی پلتفرم VR عرضه خواهد شد، صدق نمی‌کند، اما به‌هر حال شرایط این چنین است. راه‌های مختلفی برای تجربه این بازی با هدست‌های مختلف وجود دارد، اما روش بهینه استفاده از هدست حرفه‌ای Valve Index کمپانی ولو است. متاسفانه به‌خاطر شیوع ویروس کرونا، عرضه این هدست‌ها محدودتر از همیشه شده است. اما شما این شانس را دارید که قبل از عرضه Alyx آن را تهیه کنید.

استودیوی ولو اعلام کرد که قبل از انتشار بازی در تاریخ ۴ فروردین ۹۹ (۲۳ مارس) این هدست دوباره در بازار عرضه خواهد شد. البته هنوز یک بازه رسمی برای عرضه اعلام نشده است و شایعات هم نشان می‌دهد که این عرضه احتمالا از ۱۹ اسفند شروع خواهد شد.

متاسفانه، به‌دلیل عرضه محدود، احتمالا تهیه کردن آن در بازار چندان آسان نخواهد بود. آن‌دسته از بازیکنانی که نتوانستند هدست مخصوص را تهیه کنند، می‌توانند تا زمان انتشار بازی صبر کنند تا گزینه‌های جایگزین کم کم معرفی شوند.

نظرات خود را در مورد عرضه هدست Valve Index با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: