کپکام,گیمپلی جدید Resident Evil 3

سیزده دقیقه از گیمپلی جدید Resident Evil 3 منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۰

به تازگی کپکام تریلری سیزده دقیقه‌ای از گیمپلی جدید Resident Evil 3 منتشر کرده‌است. در این ویدیو ما شاهد مبارزات جیل ولنتاین با دشمنان بازی و گشت و گذار وی در راکون سیتی هستیم. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ماه آینده مخاطبان صنعت گیم یک بار دیگر امکان تجربه یکی از عناوین جریان ساز ژانر وحشت-بقا، Resident Evil 3 را پیدا می‌کنند و می‌توانند بار دیگر حس وحشت را در خیابان‌های راکون سیتی لمس کنند. تا کنون سازندگان ویدیوهای زیادی را از گیمپلی بازی به اشتراک گذاشته‌اند. شما می‌توانید همه ویدیوهای منتشر شده را از اینجا تماشا کنید.

توسعه دهندگان از طریق Capcom TV، برنامه اختصاصی کپکام که به نمایش‌های استریم شباهت دارد، ویدیویی جدید از گیمپلی بازی منتشر کرد. در این ویدیو بخشی از مبارزات جیل با زامبی‌ها گوناگون در مکان‌های جدید به نمایش درمی‌آید. در ادامه بخش از مکانیزم آرام حرکت کردن و جا خالی دادن (dodge) و عواقب اشتباه انجام دادن آن‌ها را می‌بینیم و در نهایت با نمایش بشکه‌های مواد منفجره (exploding barrels) سازندگان با حس نوستالژی هواداران بازی می‌کنند. در این ویدیو اشاراتی به بخش چند نفره بازی نیز می‌شود. شما می‌توانید نسخه کامل این ویدیو را از طریق یوتیوب تماشا نمایید.

عنوان Resident Evil 3 روز جمعه پانزدهم فروردین‌ماه (سوم آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: