شیوع ویروس کرونا اکران فیلم No Time to Die را به تعویق انداخت

توسط میلاد شجری در ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۲:۰۰

به تازگی اکران فیلم No Time to Die به دلیل شیوع ویروس کرونا، به فصل پاییز در سال ۲۰۲۰ میلادی منتقل شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی یا عقب افتادن برگزاری بسیار‌ی از رخداد‌های ورزشی، گیمینگ و تکنولوژی‌ در جهان شده است و به نظر می‌رسد که شرکت‌های فیلم‌سازی هم به دنبال پیروی از همین قاعده، قرار است اکران فیلم‌های خود را به زمان دیگری موکول کنند. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطع شدیم که شرکت مترو گلدوین مایر (MGM)، اکران فیلم No Time to Die را به فصل پاییز سال جاری میلادی موکول کرده است. طبق گزارش ددلاین، ۲۵مین فیلم از سری جیمز باند حالا در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) در بریتانیا و ۵ آذرماه ۱۳۹۹ (۲۵ نوامبر ۲۰۲۰) در آمریکا شمالی اکران خواهد شد. این فیلم ابتدا برای اکران در تاریخ ۲۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۹ (۸ آوریل ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی شده بود.

بازیگران فیلم No Time to Die را تیمی متشکل از دنیل کریگ که آخرین هنرنمایی وی در نقش جیمز باند محسبو می‌شود، رامی ملک، رالف فاینز، بن ویشاو، نائومی هریس، لاشانا لینچ، جفری رایت، لیا سیدو، کریستوف والتس، روری کینیار، آنا د آرماس، دیوید دنسیک، دالی بن صلاح و بیلی مگنوسن تشکیل می‌دهند. وظیفه کارگردانی فیلم برعهده کری فوکوناگا بوده است. وی همچنین در کنار رابرت وید، اسکات زی برنز و فیبی والر بریج فیلم‌نامه این اثر را نیز نوشته است.

به گفته یکی از بازیگران، فیلم No Time to Die قرار است به تمامی فیلم‌های قبلی جیمز باند که دنیل کریگ در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته، پیوند بخورد. پیش‌تر در فیلم «شبح» (Spectre)، محصول سال ۲۰۱۵ میلادی نیز شاهد چنین موضوعی بودیم که مشخص شد، تمامی شرور‌های فیلم‌های قبلی که شامل Casino Royale، Quantum of Solace و Skyfall می‌شوند، در واقع مامور سازمان Spectre بودند و به بلوفلد با هنرنمایی کریستوف والتس گزارش می‌دادند. با وجود حضور دوباره شخصیت‌های بلوفلد و دکتر مدلین سوآن با بازی لیا سیدو در قسمت جدید، انتظار می‌رود ارتباط عمیق‌تری میان فیلم‌‌‌های جیمز باند اخیر وجود داشته باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: