تصاویر بتموبیل در فیلم The Batman

تصاویر رسمی از بتموبیل در فیلم The Batman منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۱:۰۰

مت ریوز به تازگی اولین تصاویر رسمی از بتموبیل در فیلم The Batman را منتشر کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

یک ماهی می‌شود که مراحل تولید و فیلم‌برداری فیلم The Batman آغاز شده است. ما تاکنون شاهد رونمایی رسمی از ظاهر رابرت پتینسون در لباس شوالیه تاریکی، طی یک ویدیو آزمایشی از سوی مت ریوز بودیم. در ادامه تصاویر و ویدیویی از محل فیلم‌برداری این اثر در شهر گلاسکو از کشور اسکاتلند منتشر شدند که نمای کاملی از لباس و همچنین موتورسیکلت بتمن، یعنی بتسایکل به نمایش می‌گذاشتند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مت ریوز صفحه رسمی خود در توییتر، اولین تصاویر رسمی از ماشین بتمن یعنی بتموبیل در فیلم The Batman را منتشر کرده است در ادامه شما می‌توانید آن‌ها را مشاهده نمایید:

رابرت پتینسون در نقش بروس وین/بتمن، زویی کراویتز در نقش سلینا کایل/کت وومن، پاول دینو در نقش ادوارد نیگما/ریدلر، جفری رایت در نقش کمیسر گوردن، جان تورتورو در نقش کارمن فالکونی، پیتر سارسگارد در نقش گیل کالسون، جیمی لاوسون در نقش کاندیدای شهرداری گاتهم به نام بلا رئال، اندی سرکس در نقش آلفرد پنی‌وایز و کالین فارل در نقش آزوالد کاپلپات/پنگوئن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Batman حضور یافته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مت ریوز وظیفه کارگردانی فیلم The Batman را برعهده دارد. نویسندگی فیلم‌نامه هم برعهده ریوز در کنار متسون تاملین بوده است. ریوز همچنین در کنار دیلان کلارک به عنوان تهیه کننده در فیلم حضور دارند. سیمون امانوئل، مایکل ای. ایسلان، والتر هامادا و چنتال نانگ وو نیز تهیه کنندگان اجرایی فیلم محسوب می‌شوند.

فیلم The Batman برای اکران در تاریخ ۴ تیرماه ۱۴۰۰ (۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: