معرفی چهارم پلاتینوم گیمز

سازندگان می‌خواهند معرفی چهارم پلاتینوم گیمز “هواداران را میخکوب کند”

توسط محسن شجاعی در ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۹:۳۰

رئیس استودیو بازی سازی پلاتینویم گیمز برای جدیدترین بازی‌شان امیدهای فراوانی دارد و می‌خواهد معرفی چهارم پلاتینوم گیمز “هواداران را میخکوب کند”. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت گیم، همراه دنیای بازی باشید.

استودیو پلاتینوم گیمز (PlatinumGames) به لطف برنامه معرفی Platinum 4 و مصاحبه عوامل پیرامون این معرفی، تقریبا هر هفته در صدر اخبار و توجهات مخاطبان گیم قرار دارد. آن‌ها تا بحال سه مورد از چهار معرفی خود را به اشتراک گذاشته‎‌اند. این سه معرفی شامل اعلام ساخت ریمستر بازی The Wonderful 101، معرفی عنوانی جدید با اسم رمز Project G.G و افتتاح یک استودیو جدید است. تمرکز این استودیو جدید روی ساخت عناوین آنلاین خواهد بود.

حال طرفداران منتظر معرفی آخر هستند که طبق گفته سازندگان بزرگ‌ترین معرفی آن‌ها است. در مصاحبه‌ای با وبسایت Nintendo Enthusiast، آقای آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba) درباره چهار معرفی پلاتینوم گیمز و پیامی که آن‌ها می‌خواهند با این معرفی‌ها را به هواداران برسانند، صحبت کرد. وی در ادامه گفت که امیدوار است که معرفی آخر هواداران را میخکوب کند:

من واقعا امیدوارم، وقتی از دیدگاه طرفداران [نگاه می‌کنم] آن‌ها دائما نسبت به معرفی‌های ما کنجکاواند و با خود می‌گویند معرفی چهارم پلاتینوم گیمز چه خواهد بود؟ در واقع هدف ما از این برنامه این بود که [هواداران بگویند] “وای پس آن‌ها این کار را انجام می‌دادند” و “پروژه بعدی آن‌ها چیست؟” من امیدوارم معرفی آخر ما آن‌ها را میخکوب کند [به نحوی که] با خود بگویند “چی؟ پس شما تمام این مدت مشغول این پروژه بوده‌اید” و این تمام هدف ما از روز اول بود.

اطلاعاتی پیرامون زمان دقیق این معرفی در دسترس نیست اما، طبق گفته سازندگان “زمان زیادی تا معرفی باقی نمانده”.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: