بفتا,کوجیما جایزه Fellowship

کوجیما جایزه Fellowship را در مراسم بفتا امسال دریافت خواهد کرد

توسط محسن شجاعی در ۹ اسفند ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۰

کارگردان مشهور صنعت گیم و خالق مجموعه متال گیر، کوجیما جایزه Fellowship را در مراسم بفتا امسال دریافت خواهد کرد تا بدین ترتیب به رسیدن به بالاترین درجه افتخار این مراسم مفتخر گردد. برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای صنعت گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

صرف نظر از تمام دیدگاه‌های منفی و مثبتی که در مورد کارگردان خلاق و متفاوت صنعت گیم، هیدئو کوجیما وجود دارد، بر همگان تاثیر بالا و مهمی که وی بر این صنعت می‌گذارد، آشکار است. کوجیما با خلق مجموعه متال گیر، بازی‌های ویدیویی را وارد مرحله تازه‌ای از صحنه‌های سینماتیکی و داستان محوری کرد. تاثیر این مجموعه را هنوز هم می‌توان در بلاک باستر‌های بزرگ و جریان اصلی امروزی پیدا کرد. شاید به جرئت بتوان گفت، هیچ کارگردان فعال در حوزه گیم، با او نتواند دیوار چهارم را بشکند و بین آن جا به جا شود. بنابر تمامی این اوصاف مشخص شد که وی به بالاترین درجه افتخار مراسم بفتا، مفتخر می‌شود.

براساس اعلام آکادمی بفتا، آن‌ها روز پنج شنبه چهاردهم فرودین‌ماه (دوم آوریل ۲۰۲۰) جایزه Fellowship را به کوجیما تقدیم ‌خواهند کرد. این جایزه به افرادی تقدیم می‌شود که تاثیر بسزا و مهمی را بر صنعت سرگرمی دارند. از دیگر افراد مشهوری که مقتخر به دریافت این جایزه شده‌اند، می‌توان به مارتین اسکورسیزی، استیون اسپیلبرگ، ایوان برگمان، ریدلی اسکات و استنلی کوپریک اشاره نمود. کوجیما بارها با عناوین خود، ژانر مخفی کاری را متحول کرده و تا کنون هفت بار نامزد دریافت جایزه بفتا شده‌است. لیست نامزد‌های مراسم امسال، روز سه شنبه ۱۳ام اسفند (سوم مارس) اعلام می‌شود و انتظار می‌رود کوجیما با دث استرندینگ به تعداد نامزدی‌های خود بیفزاید.

کار روی پروژه بعدی کوجیما و تیم‌اش از هم‌اکنون آغاز شده و طبق اعلام وی به زودی جزئیات بیشتری درباره این پروژه منتشر می‌شود و ممکن است وی در مراسم بفتا، اشاراتی به آن داشته باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: