قسمت جدید مجموعه Dark Pictures

تماشا کنید: قسمت جدید مجموعه Dark Pictures تابستان عرضه می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۹ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۹:۳۰

بندای نامکو با انتشار تیزری خبر از انتشار قسمت جدید مجموعه Dark Pictures با عنوان Little Hope در تابستان سال میلادی جاری داد. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای بازی، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بندای نامکو (Bandai Namco) مردادماه امسال (آگوست ۲۰۱۹) اقدام به انتشار اولین قسمت از جدیدترین مجموعه وحشت سوپرمسیو گیمز (Supermassive) با نام Dark Pictures کرد. قسمت اول که Man of Maden نام داشت، نوید بازگشت به ریشه‌‌های ژانر وحشت و یک تجربه خوب را می‌داد. به تازگی ناشر رسما خبر از انتشار قسمت جدید مجموعه Dark Pictures در تابستان امسال را داد.

در کنار اعلام زمان انتشار قسمت جدید، بندای نامکو تیزری را نیز از این قسمت منتشر کرد که صرفا هایلایتی از لحظات مهم و تاثیرگذار Man of Maden بود. در ادامه واکنش استریمرها را به این لحظات را نشان می‌دهد. قبل از انتشار تیزر، ناشر خلاصه‌ و پیش درآمدی از داستان و رویداد‌های Little Hope ارائه می‌کند:

چهار دانشجو به همراه استادشان در شهر متروک Little Hope به دام افتاده‌اند و باید از موجودات اهریمنی و غبار وحشتی که تهدیدشان می‌کند، بگریزند. در طول ماجرا و زمانی که برای پیدا کردن راه فرار تلاش می‌کنند، آن‌ها باید علت این رخدادها، ریشه بوجود آمدن شیاطین و راه ارتباط مستقیم با آن‌ها را بجویند.

عنوان The Dark Pictures: Little Hope تابستان سال میلادی جاری، برای پلتفرم‌ها PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. سوپرمسیو گیمز از هم‌اکنون مشغول کار روی قسمت‌های بعدی است و امیدوار است بتواند سالانه یک قسمت را روانه بازار کند.

در پایان شما را به تماشای تیزر معرفی قسمت Little Hope دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: