استودیوی جدید Platinum Games

استودیوی جدید Platinum Games روی عرضه بازی های لایو استریم برای کنسول ها تمرکز خواهد کرد

توسط محمد اسفندیار در ۹ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۰:۰۰

استودیوی جدید Platinum Games همان‌طور که پیش‌تر (PlatinumGames) اشاره کرده بود، برنامه‌‌های بسیاری را برای سال ۲۰۲۰ در نظر دارند. این استودیو در طول چند ماه گذشته، دو عنوان The Wonderful 101: Remastered و Project GG را معرفی کرده‌اند. همراه دنیای بازی باشید.

همچنین این استودیو اعلام کرد که به عنوان یک ناشر مستقل فعالیت خواهد کرد. حال آن‌ها استودیوی جدیدی را در شهر توکیوی کشور ژاپن تاسیس کرده‌اند.

آقای آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba)، رییس پلاتینیوم‌گیمز، در مصاحبه با نشریه‌ی فامیتسو تایید کرد که این شرکت یک استودیوی جدید را با ۱۰۰ نیروی کار تازه در شهر توکیو تاسیس کرده‌اند. به گفته‌ی وی، اعضای این استودیو برروی عنوان Project GG، که آقای هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) وظیفه‌ی کارگردانی آن را برعهده دارد، کار خواهند کرد. طبق اطلاعات ارائه شده، این استودیوی تازه تاسیس کار خود را از ماه آوریل ۲۰۲۰ آغاز می‌کند.

درجریان مصاحبه پلاتینیوم گیمز با مجله ژاپنی فامیتسو، مشخص شده است که Project GG نام بازی جدید این استودیو ژاپنی است. همچنین در ادامه اعلام شده که هیدکی کامیا، خالق Devil May Cry، کارگردان این بازی خواهد بود. هیدکی کامیا در مصاحبه خود با مجله فامیتسو اعلام کرد که Project GG را بخشی از یک سه‌گانه ابرقهرمانی می‌داند که با Viewtiful Joe کار خود را شروع کرده است.

این سه‌گانه با The Wonderful 101 ادامه پیدا کرد که داستان گروهی از ابرقهرمان‌ها را روایت می‌کرد. این در حالی است که Project GG با محوریت یک قهرمان عظیم الجثه ساخته می‌شود که شباهت‌هایی به Ultraman دارد. در انتها مشخص شده است که Project GG توسط خود استودیو پلاتینیوم گیمز منتشر می‌شود و قصد دارند آن را برای تمامی پلتفرم‌های ممکن، عرضه کنند. بااین‌تفاسیر باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه زمانی پلاتینیوم گیمز بازی خود را به‌صورت کامل رونمایی می‌کند.

در به روزرسانی جدیدی که توسط توسعه دهندههای این استودیو به اشتراک گذاشته شده است (و به زودی منتشر می شود) ، هدف اصلی استودیوی جدید Platinum Games نشان داده شده است . استودیوی جدید PlatinumGames در توکیو بر توسعه بازی های خدمات زنده برای کنسول ها متمرکز خواهد شد که به آنها عناوینگزینه های زندهگفته می شود.

Atsushi Inaba ، رئیس استودیوی Platinum گفت: “تاکنون نام PlatinumGames تقریباً مترادف با بازی های اکشن تک نفره بوده است.” وی ادامه داد: “اما با حرکت رو به جلو،ما به دنبال گسترش ژانرها و سبک های جدیدی در بازی‌هایمان هستیم. یکی از این چالش های جدید برای ما ، توسعه بازی‌های زنده برای کنسول ها است.ما به کار روی این موضوع ادامه خواهیم داد تا محتوای جدیدی را برای نسل‌های بعد ارائه کنیم. ما می خواهیم این الگوی توسعه مداوم را در فضای کنسول خانگی بررسی کنیم.

دفتر جدید ما در توکیو با گسترش برنامه های بازی های زنده ، نقش اصلی را ایفا می کند. اعضای اصلی این برنامه در واقع همان اعضای اصلی این ایتودیو جدید است.PlatinumGames توکیو محل استقرار توسعه دهندگان علاقه مند به پالایش گیم پلی به سبک PlatinumGames و توسعه دهندگان علاقمند به کاوش در پشتیبانی از گزینه های زنده است. آنها به زودی در زمینه تولید محتوا برای شما سخت کار خواهند کردیکی از افراد اصلی فوق الذکر در استودیوی جدید که نظارت بر توسعه این بازی های خدمات زنده خواهد بود Motoi Fujita است کهتاکنون در حدود ۸ بازی ورزشی مختلف برای سیستم عامل های تلفن همراه کار کرده است که گزینه های زندگی مستقیم بوده است.”

علاوه بر دو بازی The Wonderful 101: Remastered و Project GG، استودیوی پلاتینیوم‌گیمز برروی ساخت و توسعه‌ی عنوان Babylon’s Fall نیز کار می‌کند.نظر شما همراهان دنیای بازی چیست؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: