شخصیت-جدید-بازی-Cyberpunk-2077

احتمالا گریمز شخصیت جدید بازی Cyberpunk 2077 خواهد بود

توسط بهنام میرزائی در ۸ اسفند ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

احتمالا گریمز خواننده کانادایی شخصیت جدید بازی Cyberpunk 2077 خواهد بود و او در جریان یک لایو استریم به داستان وحشتناک این شخصیت هم اشاره کرد. همراه با دنیای بازی باشید.

وقتی صحبت از حضور شخصیت‌های مهم در بازی موردانتظار Cyberpunk 2077 می‌شود، همه یاد کیانو ریوز می‌افتند. قطعا بسیاری از طرفداران بازی، مدت زیادی به کیانو ریوز و نقش کلیدی وی به‌عنوان جانی سیلورهند فکر می‌کنند. اما جالب است بدانید که او تنها شخصیت اصلی این ماجرا نیست، چرا که گریمز (Grimes) خواننده و ترانه‌سرای کانادایی نیز در این بازی ایفای نقش خواهد کرد. با این حال، طبق آخرین اخبار بازی، این خبر هنوز رسمی نشده است و تنها چیزی که داریم، تائید این موضوع توسط خود این خواننده است.

وی در جریان یک لایو استریم، از ایفای نقش خود در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، در نقش لیزی ویزی که یک موزیسین است، صحبت کرد. ظاهرا شخصیت وی در حین یک اجرا خودکشی می‌کند و بعدها با قطعات سایبرنتیک خودش را احیا می‌کند تا کنسرت خودش را به‌عنوان یک سایبورگ کامل و ارائه دهنده نوعی از یک هنر افراطی به‌پایان برساند. این لایو استریم سریعا برداشته شد، اما کاربران ردیت موفق شدند که نسخه رونوشت آن را تهیه کنند و پالیگان هم آن را تائید کرده است. گریمز در جریان استریم خود این‌طور گفته بود:

من نقش یک ستاره پاپ را خواهیم داشت که روی یک صحنه خودکشی می‌کند، و بعد افرادی سر صحنه سریعا آمده و یک عمل جراحی اورژانسی را انجام می‌دهند و تمام بدن وی را با قطعات سایبرنتیک جایگزین می‌کنند. یک‌ساعت بعد از مرگش زنده شده و نمایشش را به‌عنوان یک سایبورگ تمام می‌کند. یکی از بزرگ‌ترین آثار هنری که تاکنون ساخته شده است.

گویا گریمز در مورد یک داستان نصفه و نیمه صحبت می‌کند. اگرچه هیچ‌چیز هنوز رسمی نشده است و حتی شخصیت وی هم تائید نشده است، اما صحبت‌های وی کاملا با دنیای بازی Cyberpunk 2077 منطبق است و این دلیل کمی برای حضور گریمز در نقش گفته شده نیست. مطمئنا تا زمان انتشار بازی در ماه سپتامبر اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

نظرات خود را در مورد شخصیت جدید بازی Cyberpunk 2077 با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: