قطعه Biofeedback در کنترلر PS5

قطعه Biofeedback در کنترلر PS5 ضربان قلب بازیکنان را اندازه می‌گیرد

توسط محسن شجاعی در ۷ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۷:۰۰

طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده پیرامون کنسول نسل بعد سونی و قابلیت‌های آن، مشخص شد قطعه Biofeedback در کنترلر PS5 میزان تعرق بازیکن و ضربان قلب او را محاسبه می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار صنعت گیم، در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به اطلاعاتی که در حال حاضر از کنسول نسل آینده در دسترس است، کنسول PS5 و قابلیت‌های احتمالی آن برای مخاطبان ناشناخته است. فارغ از لگو آن و ویژگی‌هایی که توسعه دهندگان گوناگون تشریح کردند، تنها اظهار نظری رسمی سونی وعده “تفاوت فاحش آن با کنسول‌های نسل قبل است“. مطمئنا تا زمان انتشار این کنسول، هر روز اطلاعات و شایعات جدیدی پیرامون آن شنیده خواهد شد. حال تازه‌ترین اطلاعات منتشر شده به توانایی‌های جدید و جذاب کنترلر PS5 اشاره می‌کند.

سونی اخیرا امتیاز تجاری جدیدی را به ثبت رسانده‌است. متن کامل را می‌توانید از اینجا مطالعه نمایید. این امتیاز برای قطعه جدید است که روی کنترلر PS5 قرار خواهد گرفت. این قطعه داده‌های ضربان قلب و میزان تعرق بازیکن را استخراج می‌کند. اینکه از این داده‌ها چه بهره‌برداری می‌شود، همچنان مشخص نیست اما، اعلام شده که به عنوان المانی در هدست HMD از آن استفاده می‌شود بنابراین انتظار می‌رود بخشی از برنامه واقعیت مجازی سونی برای نسل بعدی باشد.

لازم به ذکر است مقالات ثبت امتیاز دائما توسط کمپانی‌ها بروزرسانی می‌شود و تغییر می‌یابد، بنابراین برای اظهار نظر درباره عملکرد کاربرد این قطعه کمی صبر نمود و منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از سوی سونی باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: