جایگاه اصلی استدیا

به گفته گوگل مدتی زمان می‌برد تا استدیا به جایگاه خود برسد

توسط محسن شجاعی در ۶ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۷:۳۰

کمپانی مطرح و ارائه کننده سرویس استدیا، گوگل معتقد است گذر زمان لازم است تا جایگاه اصلی استدیا تثبیت شود و مخاطبان باید صبر پیشه کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت گیم، در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از سال گذشته تا کنون، بازه‌ای که سرویس استدیا در دسترس قرار گرفته، به سختی می‌توان عملکرد آن را ضعیف تلقی نکرد. علی رغم اینکه کمپانی گوگل هیچگونه گزارش رسمی‌ای منتشر نکرده اما، مدتی است که هیچ بروزرسانی برای این سرویس قرار نداده‌است. در مجموع گوگل در مورد تصمیمات آینده‌اش پیرامون سرویس استدیا بسیار خاموش عمل می‌کند و عملکرد آن از وعده ” انقلاب در سرویس استریمینگ” فرسنگ‌ها فاصله دارد. حال در جدیدترین اظهار نظر گوگل اعلام کرد برای تغییر در رویه احتیاج به زمان دارد.

در مصاحبه با وبسایت Engadget، مدیر بخش تولیدات سرگرمی گوگل، آقای آندره دورونیچف (Andrey Doronichev) اعلام کرد نگرانی‌هایی پیرامون محصول جدید وجود دارد اما، راه حل بسیار ساده است: تنها گذر زمان نیاز است. جایگاه استدیا از منظر گوگل بسیار بالا است و به جایگاه خود خواهد رسید اما مدتی زمان می‌برد تا این جایگاه تثبیت شود:

ما در اعلام دیدگاه خود درمورد Stadia پیش از عرضه کمی عجله کردیم. دیدگاه ما برای استدیا بسیار والاست، ولی خب مدتی زمان نیاز داریم به دیدگاه خود دست یابیم. شرایط خوب است، شرایط بسیار مطلوب است. در واقع مگر [شرایط] باید غیر از این باشد؟ موضوع فقط رسیدن به چندین هدف حاشیه‌ای نیست؛ موضوع رسیدن به جایگاه والا و بزرگی است که ما برای سرویس خود مد نظر داریم . من با اطمینان کامل می‌گویم، با توجه روند رشدی که تا کنون داشته‌ایم، مطمئنم هستم که می‌توانیم به هدف خود برسیم و حتی از آن عبور کنیم.

استدیا بر اساس زیرساخت‌ها و استانداردهای گوگل تعبیه شده، همان استانداردهایی که موتور جستجو و سرویس ارائه ویدیو یوتیوب را در اختیار میلیون کاربر در سراسر دنیا طی یکی و دهه اخیر گذاشته‌است. پس دستیابی به اهداف کمپانی راحت‌ترین کاریست که می‌توانبم انجام دهیم.

با توجه به گفته‌های دورونیچف به نظر می‌رسد Stadia کمی زود عرضه شد و کمپانی آمادگی کامل برای پشتیبانی از آن را نداشت. گوگل معدنی از ایده‌ها و برنامه‌ها را برای آینده سرویس تبیین کرده و قصد دارد رفته رفته به آن‌ها دست پیدا کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: