نشان-تجاری-جدید-Square-Enix

نشان تجاری جدید Square Enix برای یک بازی جدید در اروپا به ثبت رسید

توسط بهنام میرزائی در ۶ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۶:۳۹

نشان تجاری جدید Square Enix برای بازی Gunslinger Stratos که تاکنون تنها برای کشور ژاپن عرضه می‌شد ثبت شده است و احتمالا شاهد عرضه آن در سرتاسر جهان خواهیم بود. همراه با دنیای بازی باشید.

جهان در حال حرکت به تک قطبی شدن است و بسیاری از مجموعه‌هایی که تنها در یک منطقه خاص فعالیت می‌کردند، به‌دنبال پیدا کردن راهی جهت جهانی شدن هستند. با این حال، هنوز هم مجموعه‌هایی وجود دارد که مربوط به یک کشور خاص هستند. چنین موردی در مورد سری بازی Gunslinger Stratos در سبک آرکید هم صدق می‌کند که از زمان خلق آن در سال ۲۰۱۲، فقط در کشور ژاپن عرضه می‌شود. حال طبق آخرین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد که فرصت تغییر این روند فرا رسیده باشد.

اسکوئر انیکس (Square Enix) یک نشان تجاری جدید برای این بازی در اروپا ثبت کرده است، که می‌توانید در این لینک مشاهده کنید. این مجموعه شامل دو جناح است که طی یک سفر در زمان از سال ۲۱۱۵ به ۲۰۱۵ انجام می‌شود و هدف آن هم از بین رفتن‌شان توسط یک‌دیگر است. در طول بازی می‌توانید از سلاح‌ها و تاکنیک‌های متنوعی علیه دشمنان استفاده کنید.

این سری فقط شامل یک بازی آرکید بوده است و احتمالا دلیل این امر هم انتشار بازی برای یک کشور خاص یعنی ژاپن به‌مدت طولانی بوده است. هنوز تردید بسیاری پیرامون انتشار این بازی آرکید برای خارج از کشور ژاپن وجود دارد، بنابراین ممکن است که بازی برای یکی از پلتفرم‌های PC یا کنسول عرضه شود. امیدواریم به‌زودی اطلاعات جدیدی پیرامون آن منتشر شود.

نظرات خود را در مورد نشان تجاری جدید Square Enix با ما درمیان گذارید. جه بازی‌های دیگری را می‌شناسید که فقط در کشور خاصی عرضه می‌شوند و دوست دارید که کمپانی‌های بزرگ به‌سراغششان بروند. به‌نظرتان آثار آرکید ژاپنی می‌توانند به آن محبوبیتی که داخل کشور خودشان دارند، در خارج از کشور هم دست پیدا کنند؟ بازیکنان چه عکس‌العملی نسبت به این بازی‌ها خواهند داشت؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: