تصویر نیکلاس کیج در فیلم Wally’s Wonderland

اولین تصویر رسمی فیلم Wally’s Wonderland نیکلاس کیج را نشان می‌دهد

توسط میلاد شجری در ۵ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۵:۰۰

به تازگی اولین تصویر رسمی فیلم Wally’s Wonderland منتشر شده است که نیکلاس کیج را نشان می‌دهد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

نیکلاس کیج طی سال‌های اخیر پا به دنیای فیلم‌های مستقل ترسناک گذاشته است و حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر رسمی از پروژه بعدی وی در این ژانر منتشر شده است. در اولین تصویر رسمی فیلم Wally’s Wonderland، ما نیکلاس کیج را در یک پارک تفریحی ترسناک مشاهده می‌کنیم. داستان این فیلم درباره ولگردی است که سرایدار مکانی با اسم رمز «سرزمین شگفتی والی» (Wally’s Wonderland) می‌شود. او خیلی زود متوجه می‌شود که در یک مرکز تفریحی و خانوادگی پر از عروسک‌های تسخیر شده توسط شیاطین، گیر افتاده است و باید راهی برای نجات خود و فرار از این مکان پیدا کند. در ادامه شما می‌توانید تصویر نام برده را مشاهده نمایید:

فیلم Wally’s Wonderland توسط کوین لوییس کارگردانی شده و فیلم‌نامه نیز توسط جی. او. پارسونز نوشته شده است. دیوید اوزر، گرنت کرامر و جرمی دیویدس تهیه کنندگان این اثر هستند و مایک نیلون، مارک دیمون، دیوید فانون و سث نیدل هم تهیه کنندگان اجرایی آن محسوب می‌شوند. این فیلم ترسناک در حال حاضر مراحل تولید و فیلم‌برداری خود را در شهر آتلانتا سپری می‌کند.

در کنار نیکلاس کیج، بازیگرانی چون امیلی توستا، بث گرنت، کایلی کوئن، گرنت کرامر، دیوید شفتل، تریل هیل، کریستین دلگراسو،  ریک ریتز، جاناتان مرسدس، دوک جسکون، تایلور تاووری، جسیکا گریوز و کریس وارنر در فیلم Wally’s Wonderland حضور دارند و به هنرنمایی می‌پردازند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: