ساخت یک spinoff از Star Wars Battlefront

اسپین آف مجموعه Star Wars Battlefront سال گذشته توسط EA لغو شد

توسط محمد اسفندیار در ۵ اسفند ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

اسپین آف مجموعه Star Wars Battlefront طبق گزارش جدید جیسون شرایر (Jason Schreier)، سردبیر وب‌سایت کوتاکو، توسط شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) طی سال گذشته لغو شده است. همراه دنیای بازی باشید.

در سال ۲۰۱۷ شرکت الکترونیک آرتز استودیوی ویسرال گیمز (Visceral Games) را تعطیل کرد. این استودیو در آن زمان روی عنوانی از مجموعه‌ی Star Wars کار می‌کرد و خانم امی هنیگ (Amy Hennig) به عنوان کارگردان برروی این پروژه کار می‌کرد. پس از لغو این پروژه و تعطیل شدن استودیوی ویسرال گیمز، از برخی از المان‌های این پروژه برای ساخت نسخه‌ی دیگری از مجموعه‌ی Star Wars با اسم رمز Orca در استودیوی شعبه‌ی ونکوور الکترونیک آرتز استفاده شد. با این وجود، این پروژه نیز پس از مدتی در اوایل سال ۲۰۱۹ لغو شد. حال طبق گزارش ارائه شده، بازی دیگری از این مجموعه لغو شده است.

طبق اطلاعات ارائه شده، Viking نام اسم رمز این نسخه‌ی فرعی از بازی Star Wars Battlefront بود. در این بازی قرار بود از المان‌های جهان باز استفاده نماید. شعبه‌ی ونکوور الکترونیک آرتز مدتی را برروی ایده‌پردازی این بازی کار می‌کرد، با این حال کرایتریون (Criterion) به عنوان استودیوی اصلی، وظیفه ساخت آن را برعهده داشت. استودیوی کرایتریون یک دید بلندپروازانه را برای این پروژه در نظر داشت و هدف آن تمرکز جدی برروی داستان و شخصیت‌ها بود. با این حال، روند پیشرفت و توسعه‌ی پروژه، انتظارات الکترونیک آرتز را برآورده نکرد.

آقای جیسون شرایر در نتیجه‌گیری این گزارش خود گفته است:

خیلی زود مشخص شد که توسعه‌ی پروژه‌ی Viking هرگز در یک سال و نیم به اتمام نمی‌رسد و مدیران الکترونیک آرتز علاقه‌ای به تعیین زمان‌بندی ندارند. پروژه‌ی Viking در اوایل سال ۲۰۱۹ لغو شد؛ اگرچه این خبر تاکنون گزارش نشده بود.

در حالی که الکترونیک آرتز تاکنون سه بازی از مجموعه‌ی Star Wars را لغو کرده است، اما سال گذشته عنوان تحسین شده‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order را منتشر نمود که موفقیت‌های تجاری خوبی را برای آن‌ها به ارمغان آورد. همین موضوع باعث شده تا ساخت دنباله‌ی این بازی در دستور کار قرار بگیرد. بر اساس برخی گزارش‌های منتشر شده، استودیوی موتیو (Motive) در حال حاضر برروی عنوانی از مجموعه‌ی Star Wars کار می‌کند؛ با این حال تاکنون اطلاعات زیادی در خصوص این بازی ارائه نشده است.

نظرات خود را در مورد لغو اسپین آف مجموعه Star Wars Battlefront با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: