استودیو سبتاژ,بازی جدید سازنده Messenger

بازی جدید سازنده Messenger ماه آینده معرفی خواهد شد

توسط محسن شجاعی در ۴ اسفند ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۰

بازی جدید سازنده Messenger استودیو سبتاژ (Sabotage) پس از عرضه این بازی به عنوان اولین ساخته در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد روز پنج شنبه ۲۹ام اسفندماه (۱۹ام مارس) معرفی خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای بازی، در ادامه همراه دنیای بازی همراه باشید.

تاریخ اعلام شده توسط استودیو سبتاژ مصادف است با زمان فرارسیدن اعتدال بهاری، در توئیتی که این استودیو به اشتراک گذاشته ویدیویی وجود دارد که به این موضوع اشاره می‌کند. در این ویدیو موسیقی‌ای نیز به گوش می‌رسد که احتمالا از ساندترک‌های این عنوان معرفی نشده باشد. اینکه آیا محتوا و درون‌مایه این عنوان با بهار تناسبی دارد یا خیر همچنان مشخص نیست. سازندگان از طرفداران دعوت می‌کنند که به صفحه آن‌ها در Discord ملحق شوند:

ماه آینده منتظرتان هستیم!
برای هایپ بیشتر به صفحه Discord ما ملحق شوید.https://t.co/jJcCMR1kZn pic.twitter.com/ccLEWrLkfM
— Sabotage Studio

اولین ساخته استودیو سبتاژ، عنوان The Messenger سال ۲۰۱۸ عرضه شد و توانست تحسین مخاطبان و منتقدان زیادی را به خود جلب کند و حتی از نظر برخی از منتقدان بهترین بازی آن سال تلقی شود. این بازی توسط کمپانی Devolver Digital انتشار یافت و مدتی پس از عرضه، اولین بسته الحاقی رایگان خود با نام  Picnic Panic را برای تمامی پلتفرم‌های مقصد، PS4 ،XboxOne ،Nintendo Switch و رایانه‌های شخصی دریافت نمود. اینکه آیا ناشر بازی جدید نیز Devolver Digital است یا خیر هنوز مشخص نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: