شباهت‌های فیلم Jurassic World 3 با Endgame

کریس پرت از شباهت‌های فیلم Jurassic World 3 با Avengers: Endgame می‌گوید

توسط میلاد شجری در ۳ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۵:۰۰

 کریس پرت به تازگی در مصاحبه‌ای از شباهت‌های فیلم Jurassic World 3 با فیلم Avengers: Endgame صحبت کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

کریس پرت به تازگی در برنامه تلویزیونی «الن دجنرس» (The Ellen DeGeneres Show) حضور یافته تا از انیمیشن موردانتظار استودیو پیکسار یعنی Onward صحبت کند اما در این بین، وی درباره فیلم «دنیای ژوراسیک ۳» (Jurassic World 3) نیز اطلاعات جالبی ارائه کرده است. این بازیگر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Jurassic World 3 را به فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» (Avengers: Endgame) تشبیه کرده و گفته است:

من اجازه ندارم چیر زیادی درباره فیلم Jurassic World 3 بگویم اما با این حال، در این فیلم همه حضور دارند. شاید نباید این حرف را می‌زدم اما دیگر برایم اهمیتی ندارد. تمامی بازیگران اصلی از فیلم‌های Jurassic Park در فیلم جدید حضور دارند. این فیلم قرار است حس و حالی همانند فیلم Avengers: Endgame که همه‌چیز و همه‌کس را برای مارول، کنار هم جمع کرد.

کریس پرت در ادامه صحبت‌هایش به تاریخ شروع مراحل تولید و فیلم‌برداری دنباله فیلم دنیای ژوراسیک اشاره کرد که بسیار نزدیک است.

من فردا قرار است که برای فیلم‌برداری که بسیار طولانی خواهد بود، اینجا را ترک کنم. فیلم‌نامه غیرقابل باور است. کالین ترورو که فیلم اول از دنیای ژوراسیک را نویسندگی و کارگردانی کرده است، برای کار روی فیلم جدید نیز بازخواهد گذشت و من بی‌صبرانه منتظرم. فیلم‌برداری طولانی فیلم که نزدیک به ۱۰۰ روز طول می‌کشد تا ماه جولای ادامه خواهد داشت. این فیلم عظیمی است و ما در سراسر جهان خواهیم بود. داستان فیلم بسیار بسیار درگیرکننده و جالب است.

کریس پرت، برایس دالاس هوارد، جیک جانسون، عمر سی دنیلا پینتادا و جاستین اسمیت که در دو فیلم قبلی از Jurassic World نقش آفرینی کردند، در کنار بازیگران اصلی فیلم Jurassic Park یعنی لارا درن، سم نیل و جف گلدبلوم در فیلم Jurassic World 3 حضور یافته و به هنرنمایی خواهند پرداخت. دیچن لاکمن، دیواندا وایس، مامودو آتی نیز از جمله بازیگران جدید فیلم محسوب می‌شوند.

کالین ترورو وظیفه کارگرانی Jurassic World 3 را برعهده دارد. ترورو همچنین در کنار استیون اسپیلبرگ، به عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم حضور دارند. فیلم‌نامه هم توسط امیلی کارمایکل به کمک کالین ترورو، از روی داستانی از درک کانولی و ترورو که پیش‌تر فیلم‌نامه «دنیای ژوراسیک» (Jurassic World) و «دنیای ژوراسیک: پاداشی سقوط کرده» (Jurassic World: Fallen Kingdom) را نویسندگی کرده بودند، نوشته شده است.

فیلم «دنیای ژوراسیک ۳» (Jurassic World 3)، محصول مشترک شرکت یونیورسال پیکچرز و امبلین اینترتیمنت برای اکران در تاریخ ۲۱ خردادماه ۱۴۰۰ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: