تمرکز نمایشگاه Tokyo Game Show 2020

تمرکز نمایشگاه Tokyo Game Show 2020 روی کنسول‌های نسل بعد است

توسط محسن شجاعی در ۳ اسفند ۱۳۹۸ , ۱۹:۳۰

تمرکز نمایشگاه Tokyo Game Show امسال روی کنسول‌های نسل جدید، موضوع کلود گیمینگ (cloud gaming)، تکنولوژی ۵G و طیف وسیعی از سایر مباحث خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای صنعت گیم، در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

رویداد Tokyo Game Show 2020 قرار است در ماه سپتامبر (شهریور ۹۹) برگزار شود و بنابراین بسیار به بازه عرضه PS5 و Xbox Series X نزدیک خواهد بود. این ویژگی نمایشگاه توکیو گیم شو را به عرصه مناسبی برای معرفی و دیده شدن کنسول‌های نسل بعد تبدیل می‌کند. تا این لحظه اطلاعات خوبی از هر دو کنسول PS5 و Xbox Series X فاش شده اما، انتظار می‌رود جزئیات دقیق‌تر در این نمایشگاه اعلام گردد.

به تازگی مسئول برگزاری رویداد توکیو گیم شو ۲۰۲۰، کمپانی Computer Entertainment Supplier’s Association) CESA)، در گزارش اعلام کرد تمرکز نمایشگاه Tokyo Game Show 2020 روی آینده گیمینگ است:

تم و درونمایه TGS2020 در وهله اول آینده گیمینگ خواهد بود. بازی‌های ویدیویی در دسترس‌ترین و بروزترین شیوه برای تجربه و لمس فناوری‌های نو ظهور است که دروازه‌ای احتمالات و امکانات را [به روی ما] در آینده باز می‌کنند. با توجه به دورنمایه نمایشگاه امسال، فرصتی برای افراد پدید آمده که جدیدترین بازی‌ها را تجربه کنند و خود را در حس لمس آینده [گیمینگ] که بسیار به ما نزدیک است، غرق کنند.

در ادامه CESA توضیح می‌دهد منظور از آینده گیمینگ چیست. آن‌ها می‌گویند مقصود از آینده از “کنسول‌های نسل بعد” و “عرضه کامل تکنولوژی cloud gaming” گرفته تا “بهره برداری اولیه از سرویس ۵G در راستای اهداف تجاری” و بسیاری موضوعات جذاب دیگر است.
شما می‌توانید متن کامل این گزارش را از اینجا مطالعه نمایید.

کمپانی مایکروسافت در مقایسه با رقیب ژاپنی خود پیرامون کنسول نسل بعدی‌اش آشکارتر عمل کرده و اطلاعات بیشتری را از این کنسول فاش کرده‌است. این کمپانی حتی از ظاهر Xbox Series X در مراسم Game Awards گذشته رونمایی کرد. مایکروسافت قصد دارد بخش اصلی معرفی خود را در نمایشگاه E3 امسال انجام دهد اما، با توجه به اینکه سونی مانند سال گذشته در این نمایشگاه حضور نمی‌یابد، انتظار می‌رود TGS2020 نقش مهمی را در معرفی کنسول PS5 ایفا کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: